از بین بردن خط خنده و بغض با فیلر

از بین بردن خط خنده و بغض با فیلر

اگر چه زندگی پر از دلایلی برای لبخند زدن است، اما عمل لبخند و همچنین بغض می تواند باعث ایجاد خطوطی در اطراف دهان شما شود. خطوط لبخند که تحت عنوان خط خنده شناخته می شوند، خطوط عمیق در دو سمت قسمت پایینی صورت شما هستند. این خطوط به دلیل اعمال فشار بر عضلاتی که زمانی که لبخند می زنید، درگیر می شوند، ظاهر می شوند. خطوط خنده بیشتر در صورت افراد مسن و افراد لاغر که چربی زیادی در صورت ندارند ظاهر می شود. اگر چه برخی از افراد خط خنده را نشانه یک زندگی سرشار از لحظات خوب تلقی می کنند، اما برخی دیگر فکر می کنند که خط خنده و بغض آن ها را پیرتر از آنچه هستند نشان می دهد.

درمان خط خنده و بغض با فیلر

انجام حرکت تکراری لبخند و بغض باعث می شود که پوست آن ناحیه از صورت ضعیف و شل شود و در نهایت منجر به ایجاد چین و چروک دائمی شود. لبخند زدن منجر به نشست بافت آن قسمت از چهره می شود و خطی را ایجاد می کند که حتی بعد از اتمام لبخند شما باقی می ماند.  به عنوان یک بخش طبیعی از فرآیند پیری، پوست خاصیت کشسانی و چربی خود را با گذر زمان از دست می دهد و سبب عمیق تر شدن این چین و چروک می شود.

خوشبختانه روشی برای کاهش و از بین بردن این خطوط وجود دارد، خطوط لبخند را می توان با تزریق فیلر ( پرکننده پوستی ) که خطوط پوست را از داخل پر می کند از بین برد. هدف از این روش صاف کردن خطوط خنده و بغض است که می تواند شما را جوانتر و سرحال تر نشان دهد. از بین بردن خط خند با فیلر یکی از محبوب ترین روش های زیبایی در بین تمام افراد شناخته شده است.

چه افرادی کاندیدای مناسب برای تزریق فیلر جهت رفع خط خنده هستند؟

کاندیدای مناسب برای درمان خط خنده با تزریق فیلر، زنان و مردانی هستند که از ظهور خطوط در چهره خود ناراضی هستند. اگر شما دارای خطوط عمیقی در اطراف دهان خود هستید و آرزو می کنید که ای کاش این خطوط در این حد عمیق نبودند می توانید کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر باشید. اکثر افراد بزرگسالی که دارای سلامت کلی بدنی هستند می توانند از پر کننده های پوستی برای درمان چین و چروک صورت خود استفاده کنند.

چه انتظاری از تزریق فیلر باید داشت؟

خطوط لبخند با تزریق فیلرهای پوستی درمان می شود. فیلر به طور مستقیم توسط متخصص زیبایی به خطوط خنده تزریق می شود. انواع مختلفی از فیلرها در بازار موجود است که برای تزریق به خط خنده و بغض مورد استفاده قرار می گیرد: دائمی، نیمه دائمی و غیر دائمی. شایع ترین نوع فیلر استفاده شده، نوع غیر دائمی است که اثرات آن موقت بوده و می توان به راحتی آن را از بین برد ما فیلرهای دائمی را فقط می توان با روش جراحی تخلیه کرد.

از بین بردن خط خنده و بغض با فیلر

رو تزریق فیلر به خط خنده و بغض

تزریق فیلر به خط خنده و بغض در کلینیک زیبایی و توسط متخصص زیبایی انجام می گیرد که در حدود 30 دقیقه زمان می برد. ابتدا ممکن است به پیشنهاد متخصص زیبایی پماد بی حسی موضعی استفاده شود تا درد تزریق فیلر به حداقل برسد. سپس تزریق های کوچکی از پوست در دو سمت صورت بر روی خطوط لبخند انجام می شود. پس از اتمام تزریق، فرد می تواند بلافاصله کلینیک زیبایی را ترک کند. بعد از تزریق به هیچ پانسمان و زمان استراحتی نیاز نیست.

نتایج تزریق فیلر به خط خنده

برخی از نتایج بلافاصه قابل مشاهده است و برخی دیگر تا یک هفته بعد از تزریق فیلر نمایان می شود. ماندگاری این درمان با پرکننده های غیر دائمی معمولا 6 تا 12 ماه است. به تدریج بدن فیلر تزریقی را جذب می کند و به آرامی خطوط لبخند شما باز خواهند گشت. بسیاری از افراد برای حفظ ظاهر جوان خود، تزریقات متناوب را با مشورت متخصص زیبایی خود برنامه ریزی می کنند.

خطرات و عوارض تزریق ژل خط خنده

پس از اتمام تزریق فیلر شما می توانید انتظار عوارض جزئی از قبیل قرمزی و تورم را داشته باشید. این عوارض جزئی ظرف یک تا دو روزی از بین خواهند رفت.

به ندرت در محل تزریق، کبودی رخ می دهد. عوارض جدی از جمله واکنش های آلرژیک و عفونت در پی استفاده از فیلرهای غیر استاندارد و تقلبی ممکن است رخ دهد. لازم است برای چند روز از ماساژ دادن و دست زدن به مناطق تحت درمان اجتناب کنید، زیرا این کار می تواند سبب تغییر مکان فیلر در زیر پوست شود.

هزینه تزریق ژل خط خنده

هزینه تزریق فیلر به خطوط لبخند و بغض شما بستگی به تعداد واحد تزریق شده از پرکننده ی پوستی دارد. اگر خطوط خنده شما عمیق باشد، ممکن است نیاز به یک تزریق قابل توجهی از فیلر داشته باشید. لازم است قبل از تزریق فیلر یک جلسه مشاوره با متخصص زیبایی خود جهت اطلاع از هزینه ها و انتخاب روش مناسب درمان داشته باشید.

 


شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از هزینه های درمان، دریافت مشاوره رایگان و تعیین وقت قبلی با شماره تلفن 02122865826 تماس بگیرید.

آدرس کلینیک زیبایی مهرآور: تهران، خیابان شریعتی شمالی، خیابان خواجه عبدالله، جنب داروخانه وثوقی


 

برخی از خدمات کلینیک زیبایی دکتر نبی پور، کلینیک زیبایی در تهران:

تزریق بوتاکس

تزریق ژل لب

رفع گودی و تیرگی زیر چشم با فیلر

لیفت صورت با نخ

 

مقالات پوست، مو و زیبایی

از بین بردن خط خنده و بغض با فیلراقدامات پس از تزریق ژل خط خندهبهترین مارک ژل برای خط خندهدکتر خوب برای تزریق ژل خط خنده در تهرانعوارض تزریق ژل خط خندهقیمت تزریق ژل خط خندهکلینیک خوب برای تزریق ژل خط خندهماندگاری ژل خط خندههزینه از بین بردن خط خندهورم بعد از تزریق ژل خط خنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *