یکی از محبوب‌ترین درمان‌های زیبایی، تزریق ژل لب است. درواقع با استفاده از فیلرهای لب، می‌توان به حجم‌دهی و فرم‌دهی لب‌ها کمک کرد و باعث زیبایی بیشتر صورت شد. البته لازم است بدانید که تکنیک تزریق ژل به لب انواع متفاوتی دارد و هرکدام از ویژگی و خصوصیات مخصوصی برخوردار هستند. از همین رو تصمیم داریم در ادامه به بررسی انواع مدل تزریق ژل لب و شرایط مربوط به هرکدام بپردازیم تا در نهایت بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

تزریق ژل لب مدل روسی

تکنیک تزریق ژل لب در روسیه یکی از تکنیک‌هایی است که سایر کشورها نیز از آن الهام گرفته‌اند. در این تکنیک، تزریق ژل به گونه‌ای انجام می‌شود که قسمت بالایی لب‌ها مانند قلب به یکدیگر نزدیک می‌شوند و فرم عروسکی پیدا می‌کنند.

تزریق ژل لب مدل روسی

ویژگی که این تکنیک تزریق ژل لب به همراه دارد این است که فقط قسمت بالایی و مرکز لب حجیم و برجسته می‌شود و قسمت‌های دیگر به مقدار خیلی کم حجیم خواهند شد. مدل تزریق ژل لب روسی بسیار محبوب است، چراکه در این روش لب‌ها فرم غیرطبیعی پیدا نمی‌کنند و بیش از حد نیز حجیم نمی‌شوند؛ بنابراین اگر به دنبال روشی هستید که با انجام آن لب‌هایی طبیعی اما حجیم داشته باشید، مدل روسی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

تزریق ژل لب مدل قلبی

مدل قلبی از دیگر انواع روش‌های تزریق ژل لب است که بین افراد محبوبیت دارد. این روش معمولا به افرادی که فرم صورت آن‌ها بیضی شکل است پیشنهاد می‌شود و تزریق به‌گونه‌ای انجام خواهد شد که لب‌ها بدون نیاز به جراحی ظاهری شبیه به قلب پیدا می‌کنند.

این مدل تزریق ژل برای افرادی که می‌خواهند ظاهری طبیعی و زیبا داشته باشند بسیار مناسب خواهد بود. همچنین باید اضافه کرد که این تکنیک تزریق ژل به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد و باید به‌صورت کاملا حرفه‌ای انجام شود تا لب‌ها به‌درستی برجسته و خوش‌فرم شوند.

تزریق ژل لب مدل عروسکی

تکنیک تزریق ژل لب عروسکی (باربی) یک روش مناسب برای افرادی است که می‌خواهند چهره‌ای جذاب و عروسکی داشته باشند و جوان‌تر از قبل به‌نظر برسند. در این روش به لب پایین ژل بیشتری تزریق می‌شود تا بیشترین حجم را بگیرد و قسمت V شکل لب بالا نیز با استفاده از ژل تقویت می‌شود.

بنابراین می‌توان گفت لب پایین شما در این روش حجیم‌تر از لب بالا خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید که روش عروسکی برای تمام افراد مناسب نخواهد بود و شما باید حتما قبل از انجام این روش با پزشک خود مشورت‌های لازم را انجام دهید.

تزریق ژل لب مدل طبیعی و کلاسیک

تزریق ژل لب مدل طبیعی و کلاسیک

همان‌طورکه مطالعه کردید تابه‌اینجا به بررسی چند مورد از انواع مدل تزریق ژل لب پرداختیم، اما نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که بدانید مدل‌های عروسکی، روسی و قلبی باعث ایجاد تغییر بسیار زیادی در چهره افراد می‌شوند.

این در حالی است که بسیاری از افراد تنها از فرم و نازکی لب‌های خود ناراضی هستند و نمی‌خواهند که چهره‌شان از فرم طبیعی خارج شود. این دست از افراد می‌توانند تزریق ژل لب مدل طبیعی را انتخاب کنند، زیرا این مدل تغییر زیادی را در چهره فرد به وجود نمی‌آورد و تنها باعث خوش فرم شدن لب‌ها می‌شود‌.

تزریق ژل لب مدل فانتزی

تزریق ژل لب مدل فانتزی باعث می‌شود که لب‌ها به‌طورکامل فرم و شکل عادی خود را از دست بدهند و از حالت طبیعی خارج شوند. در این روش لب‌ها بسیار حجیم می‌شوند و معمولا افرادی که این روش را برای تزریق ژل لب انتخاب می‌کنند سایر اعضای صورتشان مانند گونه و چانه را نیز فانتزی کرده‌اند.

تزریق ژل لب مدل چاک‌دار

اگر به‌دنبال یک فرم و ظاهر بسیار خاص و متفاوت برای لب‌های خود هستید و می‌خواهید لبخندی بسیار زیبا داشته باشید، تزریق ژل لب مدل چاک‌دار یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. در این روش تزریق ژل به‌گونه‌ای انجام می‌شود که دو طرف لب پایین حجم بیشتری پیدا می‌کنند و در قسمت مرکزی یک چاک یا خط ایجاد خواهد شد.

تزریق ژل لب مدل هالیوودی

تزریق ژل لب مدل هالیوودیاز دیگر انواع مدل تزریق ژل لب که بسیار محبوب است می‌توان به مدل هالیوودی اشاره کرد. این مدل پرطرفدار از ستاره‌های سینما و هالیوود الهام گرفته شده است و در این روش ژل به هر دو لب بالا و پایین به یک اندازه تزریق خواهد شد؛ در نتیجه لب‌ها یک اندازه حجیم می‌شوند.

بنابراین اگر به دنبال زیبا و جذاب کردن فرم لب‌های خود هستید، تزریق ژل به روش هالیوودی می‌تواند تمام تمرکزها و توجه‌ها را به سمت لب‌های شما جلب کند.

تزریق ژل لب مدل گرد

مدل ژل لب گرد یک مدل مناسب برای افرادی است که از چین و چروک‌های روی لب خود ناراضی هستند. این روش کمک می‌کند که چین و چروک‌ها به‌طور‌کامل از بین بروند و لب ظاهری صاف پیدا کند. در این روش لب پایین حجم بیشتری پیدا می‌کند و لب بالا نیز به اندازه کافی حجیم خواهد شد.

بهترین مدل از میان انواع مدل تزریق ژل لب برای من کدام است؟

مسلما پاسخ این سوال برای هرکسی متفاوت خواهد بود، زیرا برای انتخاب مدل مناسب تزریق ژل لب باید به چهره و اجزای صورت توجه داشت. از همین رو شما باید برای انجام این درمان که کاملا تخصصی است، یک متخصص را انتخاب کنید تا بررسی‌های لازم صورت گیرد و سپس بر اساس سبک، ساختار و زوایای صورتتان بهترین روش انتخاب شود.

جمع‌بندی

همان‌طورکه مطالعه کردید، در این مقاله انواع مدل تزریق ژل لب را موردبررسی قرار دادیم و بررسی کردیم که با انجام هرکدام چه تغییری در ظاهر شما ایجاد خواهد شد. حال شما می‌توانید با یک متخصص مشورت کنید تا در نهایت بهترین روش برای انجام این درمان انتخاب شود.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *