تزریق فیلر بینی

به شرح مختصر زیبایی بینی به روش غیر جراحی، ایجاد امکانات پزشکی بی درد و با روش های ساده برای از بین بردن ناهنجاری های بینی است.  در جزئیات بیشتر ، فیلر بینی با تزریق بدون نیاز به هرگونه عمل جراحی و بیهوشی انجام می شود. در مقایسه با روش جراحی ، این روش از نظر مدت زمان انجام عمل بسیار کوتاه تر است و معمولاً بعد از آن علائم وجود ندارد. به طور کلی ، فیلر بینی و بوتاکس بینی تحت عنوان عمل بینی بدون جراحی بررسی می شود.

تزریق فیلر بینی

فیلر بینی چگونه انجام می شود؟

اول از همه، به خواسته ها و درخواست های فردی که تصمیم به فیلر بینی دارد گوش داده می شود و نقاطی که باید اصلاح شوند به روشنی مشخص می شود. هدف اصلی فیلر بینی اطمینان هم از راضی بودن فرد از نتیجه  و هم مناسب و سازگار بودن با چهره است. پس از تصمیم گیری در مورد منطقه و یا مناطقی که فیلر تزریق شود ، از کرم های بی حسی استفاده می شود تا روند بدون درد باشد. در طی فرآیند این قسمت بی حس می شود. پس از فرآیند بی حسی ، که بیش از 30-20 دقیقه طول  نمی کشد ، تزریق با سوزن به مناطق تعیین شده ارائه می شود. این روند حدود 10-5 دقیقه طول می کشد. و طی 40 دقیقه ، روند کامل می شود. اگرچه زمان ذکر شده برای روند به طور متوسط داده می شود ، این دوره به دلیل عواملی مانند بی حسی ناحیه و تعداد مناطقی که تزریق مورد نیاز است می تواند طولانی و کوتاه شود. پس از عمل ، یک روند بسیار راحت تر شروع می شود. بلافاصله بعد از انجام عمل به زندگی روزمره خود باز خواهید گشت.

بوتاکس بینی چگونه انجام می شود؟

فیلر بینی و بوتاکس بینی روش های پزشکی است که از نظر مراحل پردازش دارای همان مراحل هستند. هر دو روش بدون بیهوشی راه حل غیر جراحی ارائه می دهند. تفاوت مهم بین این دو فرآیند در این است که ماده تزریق شده برای فیلر بینی و ماده تزریقی برای بوتاکس بینی دارای محتوای مختلفی است. مواد تزریق کننده فیلر بینی حاوی اسید هیالورونیک ، در حالی که ماده اصلی بوتاکس بینی، سم بوتولینوم است. اثر مطلوب بوتاکس بینی دقیقاً دو هفته بعد از عمل مشاهده می شود و چهار تا هشت ماه همچنان ادامه دارد. افرادی که از این روند راضی هستند ، می توانند دوباره و دوباره تا زمانی که بخواهند این کار را انجام دهند. تفاوت دیگر بین بوتاکس بینی و فیلر بینی این است که  فیلر بینی  ماندگاری بیشتری نسبت به بوتاکس دارد. جدا از این اختلافات ، نتایج مشابهی از نظر راه حل هایی که برای مشکلات مربوط به شکل بینی در اختیار شما قرار می دهد ، بدست می آیند.

مزایای فیلر بینی چیست؟

فیلر بینی یا بوتاکس بینی یک روش بسیار مفید برای گروه هایی است که به هر دلیل پزشکی نمی توانند بیهوش شوند یا ممکن است در روند بهبود بعد از عمل دچار مشکل شوند ، زیرا فرد تحت بیهوشی  یا تحت عمل جراحی قرار نمی گیرد. جدای از این ، گروه دیگری که مایل به انجام این عمل هستند ، افرادی هستند که قبلاً جراحی بینی انجام داده اند و از این عمل رضایت ندارند. این روش بدون نیاز به عمل جراحی برای بهبود ظاهر و مشکلات  افراد را در این گروه حل می کند. زیبایی غیر جراحی بینی روش مناسبی برای افرادی است که فوبیای جراحی دارند زیرا به جای روش های خشن مانند شکستن و برش ، روش تزریق ساده را شامل می شود. سرانجام ، باید توجه داشت که این نیز یک فرایند مقرون به صرفه تر است. هزینه زیبایی بینی بدون جراحی بدون شک همیشه از روش های جراحی مطلوب تر است.

تزریق فیلر بینی

اثر فیلر بینی چه مدت طول می کشد؟

روند فیلر بینی مانند مداخله جراحی سال ها نتایج دائمی ندارد. بسته به محتوای فیلر مورد استفاده و پاسخ های مختلفی که در هر ساختار داده می شود ، دوام فرایند از 1 تا 2 سال به طول می انجامد.

روند فیلر بینی چقدر طول می کشد؟

کل زمان انجام فیلر بینی 40-30 دقیقه است. این روش که توسط افرادی که ترس از جراحی دارند ترجیح داده می شود ، یکی از انتخاب ها برای افرادی است که وقت ندارند.

روند بهبود در فیلر بینی:

شما می توانید به محض انجام مراحل، به زندگی روزمره خود بازگردید. بعد از انجام مراحل و روش های مناسب که توسط متخصص مجرب انجام می شود، کبودی و قرمزی وجود ندارد.

آیا فیلر بینی عمل ثانویه بینی در نظر گرفته می شود؟

اگر از جراحی زیبایی بینی خود راضی نیستید، این عمل دوم که در پزشکی به آن زیبایی بینی ثانویه گفته می شود انجام می شود. اگر وقت کافی برای جراحی زیبایی ندارید یا نمی خواهید مجدداً جراحی انجام شود ، فیلر بینی روشی ایده آل برای شماست. مشکلاتی که در بینی شما مشاهده می کنید با استفاده از بوتاکس بینی یا فیلر بینی اصلاح می شود.

چیزهایی که باید قبل از فیلر بینی بدانید:

مهم ترین جزئیات این است که محیطی که کار انجام می شود یک کلینیک است و کلیه نیازهای بهداشتی برآورده می شود. علاوه بر این ، شما باید جزئیاتی از قبیل ماندگاری رویه و مواردی را که بعد از عمل باید رعایت کنید از متخصص بپرسید. محتوای تزریق مورد استفاده در بینی شامل مواد سازگار با بیوشیمی انسان و اسید هیالورونیک است. چنین فیلرهایی مواد ایمنی هستند که سالهاست برای لب و گونه مورد استفاده قرار می گیرند. فیلر بینی راه حل مشکلاتی از قبیل افتادگی نوک بینی، بزرگ بودن پره های بینی و قوس بینی است. افرادی که قبل از بارداری این روش را انجام می دهند ، بسته به ساختار بینی در دوران بارداری معمولاً مشکلی ندارند ، اما روشی است که در دوران بارداری توصیه نمی شود.

در افرادی که نوک بینی افتاده دارند، نوک بینی بدون نیاز به عمل جراحی با فیلر ، به طور طبیعی اصلاح می شود. به این ترتیب، روند تقریباً برای هر فردی که می خواهد بینی سربالا داشته باشد، قابل اعمال است. در نتیجه با این روش افراد به نتایج رضایت بخش می رسند.

Source: www.alpaslantopcu.com

مقالات پوست، مو و زیبایی

آیا فیلر بینی عمل ثانویه بینی در نظر گرفته می شود؟اثر فیلر بینی چه مدت طول می کشد؟بوتاکس بینی چگونه انجام می شود؟تزریق فیلر بینیچیزهایی که باید قبل از فیلر بینی بدانیدروند بهبود در فیلر بینیروند فیلر بینی چقدر طول می کشد؟عوارض فیلر بینیفیلر بینیفیلر بینی چگونه انجام می شود؟فیلر بینی گوشتیقیمت تزریق ژل بینیقیمت تزریق فیلر بینیماندگاری فیلر بینیمزایای فیلر بینی چیست؟معایب فیلر بینی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *