جوانسازی پوست با مزوتراپی

جوانسازی پوست با مزوتراپی را می توان درمانی دانست که در آن لایه هایی از پوست صورت به واسطه تزریق موادی مانند ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و اسید هیالورونیک احیا و ترمیم می شوند و مواد مغذی مورد نیاز پوست از این طریق فراهم می شود.

پوست صورت دارای لطافت و نرمی خاصی است که در اثر قرار گرفتن در عوامل مختلف ممکن است که دچار آسیب های جدی شود. این آسیب ها می تواند به صورت از دست دادن رطوبت مورد نیاز پوست ، خشک و پوسته پوسته شدن آن دیده شود.

به همین دلیل از روش های متفاوتی برای ترمیم پوست صورت استفاده می شود که جوانسازی پوست با مزوتراپی را می توان یکی از این روش های پیشرفته دانست. در واقع مزوتراپی در کلینیک های زیبایی و به صورت تخصصی و زیر نظر پزشکان متخصص پوست و مو با مهارت هر چه تمام انجام می شود.

برای مشاهده نتیجه نهایی مزوتراپی باید دوره های درمانی 6 تا 8 جلسه در هر دو هفته یک بار را طی کنید تا با نتایج شگفت انگیز جوانسازی پوست با مزوتراپی روبرو شوید.

جوانسازی پوست با مزوتراپی

بعد از این دوره هر سال یک یا دو جلسه مزوتراپی صورت می گیرد تا پوست صورت شما هیدراته شود و از طریق رساندن مواد مغذی به لایه های زیرین پوست باعث نرم تر و محکم تر شدن پوست شما شود و همچنین پوست شما را درخشان تر و شفاف تر نشان دهد.

کاهش زخم ها و اسکارهای پوست از طریق جوانسازی پوست با مزوتراپی

یکی از معضلاتی که اکثر افراد ممکن است در پوست خود مشاهده کنند ایجاد زخم های آکنه و فرورفتگی های ایجاد شده بر اثر اسکارهای پوستی است که ظاهری زشت و ناخوشایند را در افراد ایجاد کرده است. جوانسازی پوست با مزوتراپی می تواند این زخم ها و فرورفتگی ها را از بین ببرد.

تزریق اسید هیالورونیک که امروزه در درمان ضایعات پوستی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان پرکننده پوستی در مزوتراپی برای از بین بردن جای زخم ها به کار برده می شود. بعد از 3 تا 4 جلسه جوانسازی پوست با مزوتراپی می توانید نتایج آن را مشاهده کنید.

در واقع درمان با مزوتراپی بسیار سریع و حدود نیم ساعت در هر جلسه انجام می شود. البته با توجه به نوع ضایعه و شدت آن، تعداد جلسات جوانسازی با مزوتراپی ممکن است متفاوت باشد.

از آنجایی که تزریق در جوانسازی پوست با مزوتراپی با سوزن های میکرو انجام می شود امکان ماندن جای زخم و یا علامت در اثر تزریق در این روش وجود ندارد. تنها ممکن است بعد از تزریق سوزش جزیی را در پوست خود حس کنید که بعد از 20 دقیقه از بین خواهد رفت.

به همین دلیل در بین هر تزریق دو هفته فاصله ایجاد می کنند تا برنامه نگهداری ماهیانه برای از بین بردن جای اسکار و جوش به طور کامل انجام شود. بعد از جوانسازی با مزوتراپی تا دو روز ممکن است تورم ، درد، سوزش، کبودی و یا قرمزی را بر روی پوست خود مشاهده کنید که با استفاده از کرم هایی که پزشک برای شما تجویز می کند می توانید این علائم را کاهش دهید.

جوانسازی پوست با مزوتراپی برای از بین بردن حلقه های تیره زیر چشم

در برخی از مواقع و در اثر قرار گرفتن در معرض عوامل متفاوتی ممکن است که حلقه های تیره و دایره شکلی را در زیر چشم خود به صورت برآمده مشاهده کنید که جلوه ای نامتناسب به صورت شما بخشیده است. این عوامل را می توان به این صورت عنوان کرد:

  • استفاده از رژیم های غذایی ناسالم
  • عدم استفاده از ورزش های روزانه
  • کمبود خواب و کاهش استراحت
  • نوشیدن آب به مقادیر بسیار کم
  • افزایش سن و پیری
  • و غیره

این عوامل می توانند کیسه های تاریک زیر چشم را ایجاد کنند که باید با استفاده از مزوتراپی این عارضه را درمان کرد. افزایش سن و پیری را می توان مهمترین دلیلی دانست که این حلقه ها را در زیر چشم ایجاد می کنند.

همانطور که می دانیم رباط ها و عضلات صورت که چربی مورد نیاز پوست را تامین می کنند و باعث محکم شدن پوست صورت می شوند با افزایش سن و گذر زمان کارایی خود را از دست می دهند و ضعیف می شوند.

این امر می تواند چربی های زیر چشم را به رنگ تیره و برجسته نشان دهد. برای از بین بردن این ضایعه پلاکت های خون و پلاسمای مورد نظر را از بدن خود فرد برداشت می کنند و به این نواحی که دچار تیرگی است تزریق می کنند.

جوانسازی پوست با مزوتراپی

این عمل می تواند به تحریک عضلات و ماهیچه های زیر پوست بیانجامد و از این طریق جوانسازی پوست با مزوتراپی می تواند به راحتی انجام شود. علاوه بر این بافت جدیدی از پوست ایجاد می شود که می تواند سلول های جوان پوست را تولید کند و از این طریق پوستی نرم و بدور از هر گونه تیرگی برای شما به ارمغان بیاورد.

نتایج نهایی بعد از جوانسازی پوست با مزوتراپی را می توانید سه هفته بعد از تزریق پلاسمای خون مشاهده کنید. این نتایج می توانند تا مدت هجده ماه دارای ماندگاری باشند.

ممکن است در هر ماه یک جلسه جوانسازی پوست با مزوتراپی برای این افراد انجام شود و تعداد جلسات درمانی به 2 یا 3 جلسه زمان نیاز داشته باشد. در مورد عوارض ایجاد شده بعد از جوانسازی پوست با مزوتراپی می توان کمی تورم و کبودی را در چند روز اول مشاهده کرد.

ترمیم موی نازک شده با استفاده از روش مزوتراپی مو

مزوتراپی مو با استفاده از سوزن های ریز و میکرو انجام می شود. که به Revitacare معروف است. این روش برای از بین بردن ریزش مو می تواند روشی مناسب در نظر گرفته شود. در واقع اسید هیالورونیک از این طریق به پوست سر تزریق می شود که می تواند رطوبت مورد نیاز مو را از این طریق تامین کند.

زمانی که تزریق صورت می گیرد این مواد در جریان خون وارد و توسط آن جذب می شوند. از آنجایی که این مواد حاوی نمک و ویتامین های معدنی مناسب برای رشد مو هستند می توانند به گردش خون کمک کنند و از این طریق اکسیژن مورد نیاز پوست و سلول های آن را تامین کنند.

همچنین موادی مانند اسید های آمینه که مواد مورد نیاز برای رشد مو هستند در مزوتراپی مو می توانند سلول های جدید برای رشد مجدد مو را ایجاد کنند و از طریق تامین پروتئین های مورد نیاز سلول ها به آنها مواد مغذی برای رشد و جلوگیری از ریزش مو را برسانند.

مواد دیگری مانند Filorga نیز وجود دارد که می تواند اسید هیالورونیک، اسیدهای آمینه و ویتامین های مورد نیاز مو را از طریق تزریق به خون وارد کند تا به کلاژن سازی پوست کمک کند و الاستین مورد نیاز آن را تامین کند. از این طریق جوانسازی پوست با مزوتراپی را می توانید مشاهده کنید.

سفت شدن پوست صورت و گردن با جوانسازی پوست با مزوتراپی

موادی که مورد نیاز پوست هستند را می توان حاوی ویتامین های متفاوت، آنزیم ها، مواد معدنی  اسید های نوکلئیک و اسید های هیالورونیک دانست که وظیفه تولید کلاژن و الاستین مورد نیاز برای جوانسازی پوست را برعهده دارند.

در برخی از مواقع با کمبود این مواد، پوست صورت و گردن سفتی خود را از دست می دهد و نیاز به ترمیم دارد. جوانسازی پوست با مزوتراپی می تواند از طریق میکروتزریق ها این مواد را به بدن برساند در نتیجه در ایجاد پوستی صاف و درخشان به شما کمک کند.

Source: www.hsadermalclinic.co.uk

مقالات پوست، مو و زیبایی

تجربه مزوتراپی صورتجوانسازی پوستجوانسازی پوست با مزوتراپیمدت اثر مزوتراپی صورتمزوتراپی برای جوانسازی پوستمزوتراپی برای لک صورتمزوتراپی پوست صورتمزوتراپی چست و چه اثری روی پوست صورت دارد؟مزوتراپی چیست ؟هزینه مزوتراپیهزینه مزوتراپی بینی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *