درمان چین و چروک دور چشم با بوتاکس های مجوزدار

درمان چین و چروک دور چشم با بوتاکس های مجوزدار

تزریق بوتاکس، می تواند به خوبی خطوط و چین و چروک اطراف چشم ها و دهان را از بین ببرد.

سم Botulinum که معمولا تحت عنوان بوتاکس شناخته شده است، دارویی است که انقباظات ماهیچه هایی را تضعیف می کند که منجر به بروز چین و چروک می شوند.

درمان چین و چروک دور چشم با بوتاکس های مجوزدار

بوتاکس می تواند به طور موقت چین و چروک مناطق زیر را کاهش دهد:

  • خطوط بین دو ابرو
  • خطوط پیشانی
  • چین و چروک اطراف چشم ها
  • خطوط اطراف دهان

بوتاکس چگونه عمل می کند؟

همانطور که گفته شد، تزریق بوتاکس برای کاهش ظهر چین و چروک صورت استفاده می شود. بوتاکس حاوی سه ماده اصلی به نام های: سم بوتولینوم نوع A، آلبومین انسانی و کلرید سدیم است. اما عنصر فعال، که بیشترین اثر را دارد سم بوتولینوم نوع A، است.

بوتاکس، هنگامی که به ماهیچه ها تزریق می شود، تکانش های عصبی را مسدود کرده و باعث می شود یک ماهیچه ویژه منقبض شود. در پی این عمل، ماهیچه مورد نظر دیگر نمی تواند حرکت کند و این باعث کاهش ظاهر چین و چروک می شود.

بوتاکس تنها می تواند چین و چروک را در مناطقی از صورت که حرکت می کنند، کاهش دهد. متخصص زیبایی معمولا از بوتاکس برای کاهش خطوط اخم بین دو ابرو به نام خطوط glabellar و همچنین خطوط روی پیشانی و خطوط پنجه کلاغی که در دو قسمت بیرونی چشم ها قرار دارد، استفاده می کند.

بوتاکس دور چشم، یک راه حل دائمی برای رفع چین و چروک نیست، اما یک راح حل درمانی موقت و عالی برای کاهش چروک زیر چشم برای مدت زمان 3 تا 6 ماه است. شما عزیزان برای حفظ و ماندگاری نتایج می توانید با مشاوره گرفتن از متخصص زیبایی، برنامه معینی برای تزریق بوتاکس دور چشم خود برنامه ریزی کنید.

علاوه بر این، بوتاکس به عنوان یک درمان برای تعدادی از شرایط پزشکی از جمله مثانه بیش فعال، میگرن و … می باشد.

درمان چین و چروک دور چشم با بوتاکس های مجوزدار

هزینه بوتاکس دور چشم

هزینه بوتاکس چشم، بسته به اینکه چه کسی تزریق را انجام می دهد، می تواند متفاوت باشد.

هزینه بوتاکس بر اساس منطقه ای که کلینیک زیبایی خود را در آن انتخاب کرده اید، سابقه متخصص زیبایی شما و مقدار بوتاکسی که نیاز خواهید داشت، برآورد می شود.

شما می توانید قبل از انجام تزریق بوتاکس، طی یک جلسه مراجعه حضوری به کلینیک زیبایی، برآورد هزینه ی درمان خود را جویا شوید. متخصص زیبایی علاوه بر محاسبه هزینه بوتاکس، چگونگی عمل تزریق و مدت زمان مورد نیاز برای تزریق بوتاکس را با شما در میان خواهد گذاشت.

عوارض بوتاکس دور چشم

در پی انجام تزریق بوتاکس به ناحیه زیر چشم، ممکن است برخی از عوارض جانبی زیر را که کاملا طبیعی است تجربه کنید:

  • خون ریزی جزئی در محل تزریق
  • کبودی
  • سرگیجه
  • درد در محل تزریق
  • قرمزی

افراد مبتلا به شرایط پزشکی خاص و مزمن باید از انجام تزریق بوتاکس اجتناب کنند. این شرایط عبارتند از اسکلروز جانبی آمیوتروفیک، میاستنی گراویس و سندرم Lambert-Eaton.

 

source: medicalnewstoday

 


شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از هزینه های درمان، دریافت مشاوره رایگان و تعیین وقت قبلی با شماره تلفن 02122865826 تماس بگیرید.

آدرس کلینیک زیبایی مهرآور: تهران، خیابان شریعتی شمالی، خیابان خواجه عبدالله، جنب داروخانه وثوقی


 

برخی از خدمات کلینیک زیبایی دکتر نبی پور، کلینیک زیبایی در تهران:

تزریق بوتاکس

تزریق ژل لب

درمان گودی زیر چشم با فیلر

لیفت صورت با نخ

درمان خط خنده

مقالات پوست، مو و زیبایی

بوتاکس دور چشمبوتاکس دور چشم نی نی سایتبوتاکس گودی دور چشمتاثیر بوتاکس بر چروک دور چشمدرمان چین و چروک دور چشم با بوتاکس های مجوزداردرمان قطعی چروک دور چشمدکتر خوب برای تزریق بوتاکس دور چشم در تهرانعوارض بوتاکس دور چشمکلینیک تزریق بوتاکس دور چشم در تهرانهزینه بوتاکس دور چشم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *