زیبایی اطراف چشم

درباره عمل زیبایی دور چشم:

چشم که قابل توجه ترین قسمت صورت و مهم ترین نقش را در بیان صورت ایفا می کند، مهم ترین بخشی است که بر زیبایی صورت تأثیر می گذارد. زیبایی اطراف چشم که برای درمان چین و چروک ناشی از پیری و استرس، کیسه های زیر چشم و افتادگی پلک انجام می شود سبب ظاهری جوان و زیبا می شود.

 • از کیسه های زیر چشم خلاص می شوید.
 • چین و چروک دور چشم از بین می رود
 • ناهنجاری های اطراف چشم از بین می رود.
 • نوع بیهوشی: عمومی یا موضعی
 • مدت زمان عملیات: 3 –30 ساعت
 • بازگشت به محل کار: 3 روز

 

زیبایی اطراف چشم

عمل زیبایی دور چشم چیست؟

زیبایی ناحیه چشم ، که برای از بین بردن چین و چروک اطراف چشم ، کیسه های زیر چشم و پلک های افتاده بدون اختلال در کیفیت بینایی انجام می شود ، عملی است که در آن با مداخلات کوچک صاحب چشم های زیبا می شوید. با اثر گرانش ، بافت هایی که به مرور زمان آویزان می شوند ، سبب ظاهری پیر می شوند. تشکیل کیسه های زیرچشم  ، ظاهر شدن چین و چروک در اطراف چشم و افتادگی پلک کاملاً آزار دهنده است.

با مداخلات کوچک زیبایی می توان از شر این مشکل خلاص شد. تفاوت زیبایی چشم قبل و بعد کاملاً واضح است و افرادی که تحت عمل قرار گرفته اند از ظاهر جدید خود راضی هستند. با مداخلات متخصصان مجرب ، بیمار توانایی بینایی بسیار راحت تری را نسبت به گذشته بدست می آورد.

هیچ عوارض جانبی یا عود چین و چروک در مدت زمان کوتاه وجود ندارد. زمینه دید فرد گسترده تر شده و احساس سنگینی روی پلک از بین می رود.

 • افتادگی پلک را از بین می برد
 • چین و چروک اطراف چشم را از بین می برد
 • کیسه های زیرچشم را از بین می برد
 • ناهنجاری های پلک از بین می رود.
 • در عرض سه هفته ، چهره ظاهر طبیعی خود را بازیابی می کند.

زیبایی دور چشم برای چه افرادی انجام می شود؟

برای همه آقایان و خانم های بالای 35 سال انجام می شود و عملی است که تمام مشکلات زیبایی   اطراف چشم را برطرف می کند. کسانی که دارای چین و چروک دور چشم هستند ، افرادی که از کیسه های زیرچشم رنج می برند ، آنهایی که افتادگی پلک دارند  و دچار ناهنجاری ها و بسیاری دیگر از مشکلات ناحیه چشم هستند ، برای زیبایی در اطراف چشم به کلینیک ما مراجعه می کنند و در مدت زمان کوتاهی ظاهری جوان و زیبا به دست می آورند.

دور چشم نسبت به سایر قسمت های بدن حساس تر و سریع تر تغییر شکل  می یابد . به خصوص چین و چروک های پنجه کلاغی ، خطوطی هستند که سن زن و مرد را نشان می دهند. خانم ها سعی می کنند با استفاده از ماسک در خانه ، این وضعیت را تا حدودی اصلاح کنند. اما به خصوص بعد از سن خاصی امکان پذیر نیست که فرد با تلاش های خود چین و چروک های پنجه کلاغی را از بین ببرد.

 • عملی که برای همه افراد بالای 35 سال قابل انجام است.
 • چین و چروک اطراف چشم را از بین می برد

عمل زیبایی دور چشم چگونه انجام می شود؟

زیبایی ناحیه چشم با توجه به مشکل با روش های مختلفی انجام می شود. چین و چروک اطراف چشم بدون نیاز به بی حسی با لیزر درمانی انجام می شود. درمان چین و چروک دور چشم با لیزر بسیار رواج پیدا کرده است و در طی چند جلسه ، بیمار صاحب ظاهری جوان و زیبا می شود. کرم مراقبت های پیشگیری برای چین و چروک های پنجه کلاغی ، چین و چروک ها را تا حدی برطرف می کند اما راه حل قطعی عملیات زیبایی اطراف چشم ترجیح داده می شود.

 

زیبایی اطراف چشم

برای افتادگی پلک پایین ، بالا و و ناهنجاری از عمل زیبایی پلک به نام “بلفاروپلاستی” استفاده می شود.  پوست اضافی برداشته می شود. افرادی که زیبایی دورچشم انجام می دهند، با مقایسه عکس های قبل و بعد از زیبایی ، به وضوح تغییر در اطراف ناحیه چشم را می بینند.

به منظور حذف کیسه های زیر چشم که به علت ژنتیک یا پیری تشکیل شده, زیبایی کیسه زیر چشم انجام شده و مقدار چربی که باید گرفته شود و عملیاتی که باید انجام شود بعد از معاینه مشخص می شود. در کلینیک ما ، که برنامه های بوتاکس برای ناحیه چشم انجام می شود، می توانید تفاوت بین ناحیه چشم را قبل و بعد از بوتاکس مشاهده کنید و می توانید با استفاده از بوتاکس ، صاحب دور چشمی جوان شوید.

روند بهبود پس از زیبایی دور چشم چگونه خواهد بود؟

روند بهبود در زیبایی اطراف چشم بعد از عمل کاملاً سریع است. اگر هم برای پلک فوقانی و هم برای پلک پایینی عملیات انجام شود ، بعد از عمل یک پانسمان سبک در این قسمت ها انجام می شود. چشم بیمار همیشه باز است . ممکن است در دوره بعد از عمل تورم جزئی در پلک ایجاد شود و در هنگام بستن پلک نیم میلی متر باز بماند. به همین دلیل توصیه می کنیم  بعد از رفتن به منزل ، بیماران از کمپرس یخ استفاده کنند تا تورم را کاهش دهد. استفاده از یخ در روزهای بعد از عمل باعث کاهش تورم و بهبود سریع تر پلک می شود.

بعد از عمل ، ممکن است به دلیل ورم پلک فوقانی و پلک پایینی ، در 3 یا 4 روز اول چشم کاملاً بسته نشود. این ورم در نتیجه کشیدن پلک رخ می دهد. بيماران روز بعد از عمل مورد بررسي قرار مي گيرند تا پانسمان های ضخيم در چشم برداشته شود و با پانسمان هاي نازک و راحت تر تعويض شوند. در روز 5 ام پلک ها کاملاً باز می شوند. ورم خفیف و کبودی ممکن است برای چند روز اول روی پلک ها وجود داشته باشد. بیشتر آنها طی 1 هفته  خوب می شوند. پس از عمل ، روند بهبود پلک بسیار سریع انجام می شود و روشی است که بیماران را خوشحال می کند.

Source: www.turabismayilov.com

مقالات پوست، مو و زیبایی

بهترین روش جوانسازی دور چشمجراحی زیبایی چشمچین و چروک دور چشمروند بهبود پس از زیبایی دور چشم چگونه خواهد بود؟زیبایی اطراف چشمزیبایی دور چشم برای چه افرادی انجام می شود؟زیبایی ناحیه چشمعمل زیبایی چشم بادامیعمل زیبایی دور چشمعمل زیبایی دور چشم چگونه انجام می شود؟عمل زیبایی دور چشم چیست؟هزینه جراحی چروک دور چشمهزینه عمل زیبایی چشمهزینه کشیدن پوست زیر چشم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *