زیبایی صورت

ممکن است به دلیل پیری و افزایش و کاهش  وزن، افتادگی ، شل شدن و چین و چروک روی صورت ایجاد شود. مصرف سیگار و سایر عوامل بیرونی نیز ممکن است ظاهر زیبایی ما را مختل کند. ما می خواهیم این تغییر شکل ها را بر روی صورت خود پنهان کنیم و همیشه جوان تر به نظر برسیم. به همین دلیل امروزه میلیون ها نفر از نعمت های جراحی زیبایی بهره مند می شوند. به خصوص در زمینه زیبایی صورت تقاضا بسیار زیاد است.

 

زیبایی صورت

 

در نتیجه بررسی های جراحی زیبایی مربوط به صورت  ، ممکن است شفافیت و کیفیت پوست ترمیم شود ، چین و چروک های عمیق در پوست برداشته شود ، آسیب پوستی اصلاح شود و در صورت امکان از بین برود. خطوط صورت تا حد ممکن به الگوی مثلثی وارونه بازگردانده می شوند. استفاده از محصولات آرایشی اهداف مشابهی دارد و چهره را مجدداً شکل می دهد ، اما روش های جراحی در زمان کم تری نتایج دقیق تری به دست می دهد.

انواع زیبایی صورت چیست؟

زیبایی صورت که نام عمومی جراحی زیبایی است که برای کاهش اختلالات صورت و دستیابی به پوستی جوان تر انجام می شود ، ظاهری جدید و زیباتر به افراد می بخشد. این کاربردها را می توان به صورت استخوان چانه و گونه ، غبغب، چشم بادامی ، ، لب ، لیفت پیشانی ، لیفت ابرو و لیفت صورت مورد بررسی قرار داد.

زیبایی استخوان فک و گونه:

زیبایی چانه:

زیبایی فک برای اصلاح نسبت ناحیه فک به صورت انجام می شود. برای این کار ، گروهی از معاملات انجام می شود. در صورت تغییر شکل شدید استخوان های فک می توان از درمان پیچیده و طولانی مدت به نام جراحی ارتوگناتیک استفاده کرد. کوچک بودن نوک چانه یک مشکل شایع در افراد است.

برای مشکلات خفیف ، اصلاح با ایمپلنت نوک فک انجام می شود و برای مشکلات شدید ، استخوان فک بریده شده و اصلاح می شود.  با اصلاح نوک فک ، هم بافت نرم زیر گردن سفت می شود و هم نمای صورت اصلاح می شود.

زیبایی نوک فک:

زیبایی نوک فک برای بیماران تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می شود. پروتزاز زیر فک فرد یا از طریق برشی که  در دهان باز می شود قرار می گیرد. اگر هدف کوچک کردن باشد، عمل رسپینگ استخوان انجام می شود. این کار تقریباً یک ساعت طول می کشد. برش های باز شده با بخیه های نازک زیبایی بسته می شوند. بعد از عمل جراحی گونه ، بیماران در همان روز یا روز بعد ترخیص می شوند.

زیبایی گونه:

مثلث بین دو استخوان گونه و نوک فک است که به صورت ظاهری جوان می دهد. با پیشرفت سن ، ناحیه بین گونه و فک شل می شود و صورت به یک ساختار مستطیلی تبدیل می شود. در جامعه ما ، گونه های افراد به طور کلی ضعیف هستند. وقتی معیارهای زیبایی مورد بررسی قرار می گیرد ، دیده می شود که گونه ها باید برجسته باشند. بنابراین ، گونه ها باید بزرگ شوند. در این فرآیند ،  بزرگ کردن گونه ها به دو هدف مختلف قابل انجام است. یکی از این موارد عدم برجستگی به دلیل ساختار گونه و دیگری تغییر در بافت های صورت با تأثیر سن است. بسته به شرایط فرد ، استخوان ها را می توان با استفاده از تکنیک های مختلف در محدوده جراحی گونه ها بزرگ کرد.

زیبایی غبغب:

در افراد مبتلا به ناهنجاری های صورت ، اثرات پیری ، معمولاً از ترفندهای آرایشی برای پنهان کردن اثرات استفاده می شود. با این حال در افتادگی های غبغب و چین و چروک در این ناحیه چنین شانسی ندارید. این تنها با زیبایی غبغب از بین می رود. با این تأثیر ، احساس جوانی خواهید کرد و جوان تر به نظر می رسید. تأثیراتی از قبیل چربی بیش از حد ، افتادگی و چین و چروك در غبغب که قسمت پایین چانه تا گردن را پوشانده است باعث می شود كه فرد پیرتر از ظاهر خود بنظر برسد. با توجه به میزان تغییر شکل در غبغب با روش های زیبایی مختلف ، هر کس می تواند زیبایی غبغب عالی داشته باشد.

 

زیبایی صورت

 زیبایی چشم بادامی:

اثرات پیری و اختلالات در ناحیه صورت ابتدا در اطراف چشم رخ می دهد. در دوره ای که به عنوان میانسالی پذیرفته شده است و به دلیل برخی از عوامل ارثی ، افراد در سنین جوانی دارای مشکلات پلک بالا و پایین هستند که سبب می شود فرد مسن تر و خسته تر بنظر برسد. نشاط  در نگاه فرد می میرد و پویایی جوانان از بین می رود.

عمل جراحی پلک به منظور از بین بردن افتادگی و شل شدن پلک بالایی، کیسه زدن و تورم پلک تحتانی ، افتادگی پوست و برداشتن خطوط عمیق انجام می شود. این برنامه ها به عنوان یک عمل جوان سازی بدون ریسک در نظر گرفته می شوند که بسیار چشمگیر است و به راحتی قابل استفاده است. افرادی که از این مشکلات خلاص می شوند هم از نظر روانشناختی راحت می شوند و هم صاحب ظاهری جوان می شوند.

زیبایی لب:

هدف از کاربرد زیبایی لب ، ضخیم شدن لب با حفظ طبیعی بودن ، برجسته تر شدن کانتورها ، کاهش چین و چروک ها است. عمل زیبایی لب با روش های مختلفی قابل انجام است. روش های جراحی و غیرجراحی وجود دارد. مطابق با شرایط فرد ، ترجیحات و وضعیت لب های آنها انجام می شوند. زیبایی لب باعث زیبایی ظاهری صورت فرد می شود.

روش های غیر جراحی:

از فیلر به عنوان روش های غیر جراحی استفاده می شود. پرکننده های مورد استفاده در زیبایی لب به طور کلی حاوی اسید هیالورونیک هستند. این روش در زیبایی لب ترجیح داده می شود زیرا نیازی به مداخله جراحی نیست. بنابراین می توان گفت که رایج ترین روش است. از بافت چربی خود بیمار نیز می توان به عنوان پرکننده استفاده کرد.

 زیبایی لیفت ابرو و پیشانی:

به منظور داشتن چهره متمایز، پیشانی و ابرو از اهمیت زیادی برخوردار هستند. این موارد به تنهایی می توانند فرد را خوشحال ، مشکوک ، کنجکاو ، عصبانی ، مضطرب جلوه دهند. سایر بخش های صورت نمی توانند این مورد را ارائه دهند. افتادگی ابروها در اثر پیری و ایجاد چین و چروک های عمیق روی پیشانی ممکن است باعث شود فرد خسته یا عصبانی به نظر برسد. چنین مشکلاتی با لیفت پیشانی و ابرو حل می شود و سبب می شود فرد صاحب ظاهری جوان تر شود.

Source: www.estecenter.com

مقالات پوست، مو و زیبایی

انواع زیبایی صورت چیست؟زیبایی استخوان فک و گونهزیبایی چانهزیبایی چشم بادامیزیبایی صورتزیبایی صورت چیست؟زیبایی غبغبزیبایی گونهزیبایی لیفت ابرو و پیشانیزیبایی نوک فکغبغبگونهلیفت ابرو و پیشانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *