جوانسازی صورت بدون جراحی

با نام هایی مانند لیفت صورت به روش غیر جراحی (جوانسازی صورت)، اولتراسوند متمرکز، هایفو، اولتراپی شناخته می شود. لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) یک درمان سونوگرافی ایمن و غیرجراحی است که بر روی پوست و بافت عمیق صورت شما تأثیر می گذارد.

لیفت صورت با روش غیر جراحی (جوانسازی صورت) یک برنامه زیبایی شناختی غیرجراحی است که سفت شدن پوست صورت و گردن را بدون برش یا تزریق انجام می دهد. این اثر را با استفاده از ویژگی بازسازی پوست و بافت زیر جلدی ایجاد می کند.

آیا باید جوانسازی صورت به روش غیرجراحی انجام دهم؟

لیفت صورت به روش غیر جراحی (جوانسازی صورت) یکی از موثرترین روش های غیرجراحی است. روی لایه‌های عمیق صورت و گردن عمل می‌ کند و انقباض (سفت کردن) را فراهم می ‌کند. با این حال، جایگزینی برای لیفت صورت نیست. جراحی لیفت صورت به خصوص در بیمارانی که مشکلات افتادگی پوست قابل توجهی دارند، روش مناسب تری خواهد بود. با این حال، این یک روش عالی برای جوانسازی صورت است، مخصوصاً برای کسانی که نمی خواهند عمل جراحی انجام دهند و اثرات بازسازی ناشی از سفت کردن صورت و گردن، آب شدن چربی در گردن و به طور کلی تحریک کلاژن روی صورت را با روشی غیر جراحی می خواهند.

جوانسازی صورت به روش غیرجراحی

تفاوت بین جوانسازی غیر جراحی صورت و جوانسازی پوست با لیزر

لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) از امواج صوتی (اولتراسوند) برای عمل در عمق پوست استفاده می کند. لیفت غیرجراحی صورت (جوانسازی صورت) تولید کلاژن در ناحیه اعمال شده را تحریک می کند و در عرض 2 تا 3 ماه شروع به ارائه نتایج قابل مشاهده می کند. باعث افزایش بافت می شود که به صورت حجم در پوست مشاهده می شود. از طرف دیگر لیزرها از نظر میزان تأثیر (عمقی که در پوست صورت می تواند به آن برسد) در مقایسه با لیفت غیر جراحی صورت (سونوگرافی فوکوس) روی لایه های بالایی پوست مؤثرتر است. به همین دلیل است که لیزر درمانی معمولا فقط پوست های سطحی را درمان می کند. از آنجایی که این دو فناوری مشکلات پوستی متفاوتی را برطرف می‌کنند، می‌توان آنها را به‌جای جایگزینی، مکمل یکدیگر در نظر گرفت.

جوانسازی غیر جراحی صورت چگونه باعث تحریک تولید کلاژن می شود؟

انرژی اولتراسوند متمرکز عمق را در زیر پوست در مناسب ترین دما برای بازسازی کلاژن فراهم می کند و در طول درمان بر اعماق مختلف تأثیر می گذارد. لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) یک فرآیند طبیعی به نام نئوکلاژنز برای تولید کلاژن جدید را آغاز می کند. لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) خود یک گزینه قابل اعتماد برای نتایج طبیعی و قابل مشاهده بدون هیچ گونه کرم، پرکننده یا سموم است و تنها از پتانسیل کلاژن سازی بدن شما استفاده می کند.

مدت زمان عمل لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) چقدر است؟

مدت زمان عمل لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) بسته به ناحیه تحت درمان و برنامه درمانی پزشک متفاوت است. عمل صورت و گردن معمولاً 45 تا 60 دقیقه طول می کشد.

آیا بعد از لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) باید از محل کار مرخصی بگیرم؟

با درمان غیر جراحی لیفت صورت (جوانسازی صورت) نیازی به استراحت نیست. پس از لیفت غیرجراحی صورت (جوانسازی صورت)، می توانید بلافاصله فعالیت های عادی خود را بدون نیاز به رعایت هیچ گونه درمان، محدودیت یا پیشگیری خاصی از سر بگیرید. بعد از لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت)، آرایش و استفاده از انواع کرم آزاد است.

آیا لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) یک روش دردناک است؟

هنگامی که انرژی اولتراسوند به لایه های عمقی صورت می رسد، مقدار کمی انرژی در قسمت های عمیق انباشته می شود. سطح راحتی پس از این انرژی که فرآیند کلاژن سازی را آغاز می کند، از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما این احساس تنها زمانی ادامه می یابد که انرژی اولتراسوند در حال تحویل است. بعد از لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) هیچ دردی وجود ندارد.

لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) در چند جلسه انجام می شود؟

 لیفت غیر جراحی صورت چند جلسه انجام می شود

اکثر بیماران فقط به یک درمان نیاز دارند. با این حال، نیاز به جلسات دیگر ممکن است به شلی پوست، پاسخ بیولوژیکی به انرژی اولتراسوند و فرآیند کلاژن سازی فرد بستگی داشته باشد. برخی از بیماران ممکن است از جلسات اضافی بهره مند شوند. از آنجایی که پوست به پیری خود ادامه خواهد داد، روتوش در سال های آینده می تواند به بدن بیماران کمک کند تا روند طبیعی پیری را دنبال کند.

آیا “ماسک لیفت غیر جراحی صورت” به جای استفاده از لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) همان اثر را دارد؟

البته اینطور نیست. هیچ عاملی مانند کرم ها یا لوسیون های اعمال شده روی پوست نمی تواند به عمق خاصی نفوذ کند. در برنامه لیفت غیر جراحی صورت (فوکوس اولتراسوند) می توانیم تا 4.5 میلی متر زیر پوست برسیم و اثر آن را نشان دهیم.

مضرات لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) چیست؟

این سوال که آیا لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) مضراتی دارد یا خیر از جمله سوالات متداول است. این یک برنامه بسیار ایمن در دستان ایمن با محدوده انرژی مناسب، تعداد شات مناسب و انتخاب سری است. محدوده انرژی ایمن که باید برای هر بیمار انتخاب شود و سرس برای هر ناحیه و هر پوست متفاوت است. سری که اعماق مختلف را تحت تأثیر قرار می دهند در مناطق مختلف انتخاب می شوند. زیرا با حفظ حجم ساختارهایی مانند استخوان گونه که از عناصر ضروری زیبایی هستند، ساختارهایی نیز تمایل به ذوب شدن دارند مانند زیر چانه . به همین دلیل لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) یک کاربرد فوق العاده ایمن در دستان شایسته است و باید توسط پزشک انجام شود. هر بیمار برای لیفت غیرجراحی صورت (جوانسازی صورت) مناسب نیست، بهترین راه برای فهمیدن اینکه آیا کاندید مناسبی هستید یا خیر، مشورت با دکتری است که در این زمینه تجربه دارد.

قیمت لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) چقدر است؟

هزینه لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) ممکن است بسته به اندازه ناحیه تحت درمان متفاوت باشد. لطفا برای اطلاعات دقیق در مورد قیمت لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) با ما تماس بگیرید.

بهترین روش در لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) چیست؟

لیفت غیرجراحی صورت (هایفو) به دلیل قابلیت تاثیرگذاری بر نواحی عمقی زیر پوست و به دلیل اینکه فناوری ای است که سال هاست به طور ایمن از آن استفاده می شود، در بین بهترین روش های جوانسازی غیرجراحی صورت برجسته است.

 لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) در چند جلسه انجام می شود

آیا لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) بی خطر است؟

لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) در بیش از 250000 درمان در سراسر جهان به طور ایمن استفاده شده است. بیش از 50 سال است که انرژی اولتراسوند به طور ایمن در دنیای پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است.

آیا لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) عوارضی دارد؟

پس از لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت)، پوست ممکن است در ابتدا کمی قرمز به نظر برسد، اما معمولاً ظرف چند ساعت از بین می رود. برخی از بیماران ممکن است پس از لیفت غیرجراحی صورت ، تورم خفیف، گزگز یا حساسیت به لمس را تجربه کنند، اما این موارد موقتی هستند. سایر عوارض پس از عمل کم تر رایج ممکن است شامل کبودی یا بی حسی موقت در نواحی کوچک پوست باشد. مانند هر روش زیبایی غیر جراحی، اثرات نادر دیگری نیز وجود دارد که پزشک شما با شما بررسی خواهد کرد.

اثر لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) چقدر طول می کشد ؟

پس از لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت)، برخی از اثرات اولیه (درخشندگی و شادابی در پوست) مشاهده می شود. با این حال تولید کلاژن جدید به دلیل کلاژن تحریک شده افزایش می یابد و بدن شما به طور طبیعی در عرض 3-2ماه کلاژن را بازسازی می کند و تأثیر اصلی در این فرآیند مشاهده می شود. از آنجایی که لیفت غیر جراحی صورت (جوانسازی صورت) تولید کلاژن شما را افزایش می دهد، مدت زمان ماندگاری نتایج به پاسخ بدن بستگی دارد. این درمان در داخل کلاژن جدیدی تولید می کند، اما روند طبیعی پیری و سرعت شما تعیین می کند که چقدر به نتایج قابل مشاهده در خارج تبدیل می شود. علاوه بر این، اثر انقباض در بافت داخلی به صورت بهبود کلی و سفت شدن صورت ظاهر می شود. اثر لیفت غیر جراحی (صورت جوانسازی صورت) از 2 تا 6 ماه شروع می شود و بسته به پاسخ فرد به مدت 12 تا 24 ماه ادامه می یابد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *