مزوتراپی مو:

مزوتراپی مو به عنوان روشی ظاهر می شود که بازسازی مو را بدون استفاده از روش های جراحی امکان پذیر می کند. این روشی است که امکان درمان مشکلات مو مانند شکستگی مو، ریزش بیش از حد مو و طاسی را فراهم می کند. همچنین باعث رشد مو و کاهش شوره سر می شود.

ریزش مو به طور کلی به دلیل کمبودهای تغذیه ای، کمبود هورمون در اطراف فولیکول های مو، گردش خون ضعیف در پوست سر و از دست دادن DHT در مردان ایجاد می شود.

مزوتراپی نوعی درمان است که هدف آن اصلاح این مشکلات است. منبع اصلی مشکلاتی مانند ریزش مو را درمان می کند و راه حل مشکل را ارائه می دهد. این یک روش درمانی است که می تواند هم برای زنان وهم مردان انجام شود.

مزوتراپی مو روش درمانی موثر برای ریزش موی ارثی است. مواد مغذی، برخی مواد معدنی و ویتامین هایی که به پوست سر تزریق می شوند، متابولیسم سلول مو را تسریع می کنند، گردش خون پوست سر را افزایش می دهند و عفونت های پوست سر را از بین می برند.

مزوتراپی مو

موهای سالم، بلند ، پرحجم تر و قوی تر را فراهم می کند. مشکلات مو به دلیل عواملی مانند ژنتیک، استرس، آلودگی محیط زیست، اشعه ماورا بنفش، کمبودهای تغذیه ای، اختلال خواب، عدم تعادل هورمونی رخ می دهد.

برنامه مزوتراپی تغذیه فولیکول های مو را با موادی مانند اسیدهای آمینه، ویتامین ها، مواد معدنی، مواد مغذی فراهم می کند. برنامه مزوتراپی که باعث احیای فولیکول های مو و تسریع گردش خون می شود، از ریزش مو جلوگیری می کند.

هم زمان، روش مزوتراپی که پس از کاشت مو انجام می شود ، تقویت و جلوگیری از ریزش مو را تضمین می کند.

مزوتراپی مو چگونه انجام می شود؟

تزریقات سطحی که به پوست سر اعمال می شود ، فرآیندهای طبیعی بازسازی و تکثیر مو را تحریک می کند. با قرار دادن مقدار کمی محلول در لایه میانی پوست سر ، این فرایندها تحریک شده و موها دوباره تجدید و تکثیر می شوند.

استفاده از فرآیند مزوتراپی برای ریزش مو کاملا به صورت شخصی انجام می شود. یک جلسه از مزوتراپی مو بسته به اندازه ناحیه مورد استفاده حدود 10 تا 30 دقیقه طول می کشد.

برای اینکه درمان مزوتراپی مو موثر باشد ، باید هر سلول روی پوست سر دوباره احیا شود. برای این که این اتفاق بیفتد ، مزوتراپی در دو یا سه ماه اول باید هر دو روز هفته یک جلسه انجام شود. در پایان این دوره، ممکن است فواصل بین جلسات مزوتراپی بیشتر شود.

افرادی هستند که می توانند در دو هفته اول روند درمان نتیجه بگیرند. یک فرآیند پاسخ درمانی وجود دارد که در افراد مختلف متفاوت است. یکی از عواملی که بر روند کار تأثیر می گذارد، شدت ریزش مو است. اگرچه نتایج را می توان طی دو یا سه ماه اول بدست آورد، اما نتایج نهایی را می توان پس از شش ماه درمان بدست آورد.

مزوتراپی مو چگونه انجام می شود؟

فواید مزوتراپی مو:

  • ریزش مو را کاهش می دهد.
  • فرآیند رشد و تکثیر در مو را تحریک می کند.
  • از شکستگی مو جلوگیری می کند.
  • باعث تسریع در تشکیل فولیکول های جدید مو در پوست سر می شود.
  • ترمیم قطعات آسیب دیده در پوست سر را فراهم می کند.
  • مشکل شوره سر را کاهش می دهد.
  • گردش خون پوست سر را تسریع کرده و تغذیه فولیکول های مو را فراهم می کند.

کاربرد مزوتراپی در چربی های منطقه ای:

از مزوتراپی به عنوان یک روش درمانی جایگزین برای درمان لیپوساکشن برای از بین بردن چربی در مناطقی مانند پاها، کمر، بازوها و شکم فرد استفاده می شود.

استفاده از فرآیند مزوتراپی برای حل شدن بافت چربی در بافت زیرپوستی ارائه می شود. برنامه مزوتراپی را می توان با ورزش منظم و رژیم غذایی پشتیبانی کرد تا به نتایج ماندگارتر رسید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *