هیچ فردی از زیبایی و زیبا بودن خسته نمی شود و همان طور که مشخص است، ذات آدمی سیری ناپذیر است. پس می توانیم زیبایی را نیز یکی از صفات و ذات های انسان بدانید که هرچه زیبا تر باشد؛ سیری پذیر نیست و علاقه زیادی به زیبایی بیشتر دارد. اما قبل از پیشرفت علم و تکنولوژی، زیبایی تنها شکلی بود که افراد به دنیا می آمدند و با همان شکل و ظاهر زندگی می کردند. اما امروزه و با پیشرفت کردن علم و تکنولوژی، انسان ها می توانند به میل و اراده خود به زیبایی های روز افزون تری برسند. اما گاهی این میل و علاقه به زیبایی، می تواند باعث شود تا افراد نتوانند به طور درست و با فکر تصمیمات خود را بگیرند و در نتیجه عواملی که می‌تواند سبب زیبایی افراد شود، با استفاده نادرست و بیش از حد می‌ تواند اتفاقی ناگوار برای آن ها رقم بزند. برای مثال: عمل های جراحی و ژل ها و انواع فیلر ها از آن دسته عواملی هستند که، می توانند زیبایی مورد نظر افراد را برایشان فراهم کنند، اما همان عوامل اگر به طور نادرست از آن ها استفاده شود، می تواند اتفاقات ناگواری را برای فرد رقم بزند. پس اگر شما فردی هستید که صورتی با چین و چروک ها و خط های بسیاری دارید ، یا فرورفتگی هایی در نواحی بینی و یا شقیقه خود دارید، می توانید با استفاده از فیلر ها این مشکلات را برطرف کنید. به همین دلیل این روزها فیلر ها توانسته اند، جایگاه بسیار مناسبی در میان مردم جامعه پیدا کنند و تعداد زیادی از مردم طرفدار آن ها باشند. اما امروزه انواع گوناگون و مختلفی از فیلرها، در کاربردهای متفاوتی ساخته و راهی بازار شده اند، که هرکدام توانسته اند به اندازه خودشان طرفدارانی برای خود داشته باشند. اما قصد ما در این مقاله؛ آشنا کردن بیش تر شما با فیلر های ولوس می باشد. فیلر های ولوس یکی از بهترین و شناخته شده ترین فیلر های موجود در بازار هستند. پس برای آشنایی با این فیلر ها می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

تزریق ژل لب برای چروک پشت لب

معرفی و مشخصات فیلر های ولوس!

اما فیلرهای ولوس طراحی و ساخته شده توسط مهندسان کشور کره می باشند، که این فیلر ها دارای کیفیت بالایی هستند و توانسته اند انواع تاییدیه های وزارت های بهداشت را بگیرند. یکی از نکات مثبت برای پر طرفدار شدن وجود تاییدیه ها می باشد. فیلر های ولوس نیز همانند فیلر های دیگر، ساختاری بر پایه اسید هیالورونیک دارند. زمانی که اسید هیالورونیک پوست افراد با بالا رفتن سن کم می‌شود، پوست دچار حالت کشسانی و خشکی می شود که می تواند آزار اذیت زیادی را برای افراد در پی داشته باشد. اما فیلرهای ولوس به کمک افراد می آیند و با توجه به ساختار اسید هیالورونیک طبیعی که دارند، می توانند باعث از بین رفتن چین و چروک های صورت و خط های پیشانی و کنار لب شوند و به طور کلی، باعث آب رسانی و ایجاد جوانی برای افراد استفاده گر می شوند. فیلرهای ولوس، بر خلاف بقیه فیلرها که می‌تواند پس از تزریق باعث به وجود آمدن کبودی و ورم، خارش و حساسیت شوند، این گونه نیستند و پس از تزریق هیچ گونه ضرر و کبودی و یا حتی عوامل دیگری برای فرد مصرف کننده نخواهد داشت.

کاربرد های اصلی فیلر ولوس:

با توجه به نکاتی که در رابطه با فیلر های ولوس گفته شد، این فیلر ها دارای کاربردهای بسیار متفاوت و گوناگون می باشند. اما در نهایت چندین کاربرد اصلی دارند که به آن ها می پردازیم. به عنوان گزینه اول مهم ترین کاربرد استفاده و تزریق از فیلر های ولوس این است که، این فیلر باعث می شود فک و گونه افراد را حجم دهد.

همچنین تزریق فیلر ولوس می تواند باعث زاویه سازی نقاط محتلف و مورد نظر برای افراد شود. گزینه بعدی که می توانیم در رابطه با فیلر های ولوس بگوییم این است که، پس از تزریق این فیلرها چین و چروک های موجود در پوست افراد را به دلیل کلاژن سازی پوست و تامین هیالورونیک اسید پوست، از بین خواهد برد. همچنین باعث می شود، پوست قابلیت ارتجاعی پیدا کند. افراد با استفاده و تزریق فیلر های ولوس می توانند به نتیجه مورد نظر و دلخواه خودشان برسند. نکته ای که درباره فیلر های ولوس به آن ها اشاره نشد، این است که این فیلرها در حجم و اندازه های ده سی سی در دست پزشکان هستند و در عرضه بازار موجود می باشند. همچنین فیلرهای ولوس، توانسته اند در زمینه هایی که همه دچار آن هستند نیز، فعالیت داشته باشند. به این معنی که فیلر های ولوس می توانند در مکان های آبله، آکنه و جوش ها استفاده شوند و باعث از بین رفتن جای این ضایعات پوستی شوند و صافی و طراوت پوست را به افراد دهند.

فیلر ولوس

نکات مهم قبل و بعد از تزریق فیلر ولوس:

اما برای گرفتن نتیجه و رسیدن به هدف، باید برخی نگهداری ها و مراقبت ها انجام شود. تعدادی از مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر ولوس که افراد باید مورد توجه قرار داشته باشند: اولین نکته ای که باید توجه کنید، این است که حتما برای تزریق فیلر ولوس باید نزد پزشک متخصص بروید، تا بتوانید نتیجه مثبتی از تزریق بگیرید.

زیرا افرادی که متخصص نباشند، می‌توانند با اشتباهات بسیار بزرگ شما را از رسیدن به نتیجه مورد نظر تان محروم کنند و آسیب های زیادی را نیز به شما برسانند.

گزینه بعدی که باید مورد توجه خود قرار دهید این است که، قبل از مراجعه به پزشک متخصص برای تزریق فیلر ولوس، باید بدانید که این فیلر را بدون آرایش تزریق کنید و همچنین از کرم های لایه بردار قبل از تزریق استفاده نکنید. برخی می گویند: دلیل این که توجه ویژه ای دارید که فیلر های ولوس حتما توسط متخصصین تزریق شود چیست؟ در پاسخ می توان گفت که، فیلر ها باید حتما تحت نظر پزشک متخصص باشند؛ یا افراد متخصص، چرا که افراد متخصص بسیار بهتر اندازه و دوز های مصرف را می دانند و می تواند شما را به نتیجه ای که می خواهید نزدیک تر کنند. همچنین افراد متخصص با رعایت بهداشت کامل و استریلیزه کردن وسایل فیلر را برای شما تزریق می کنند. اما فردی که متخصص نباشد، بدون هیچ بهداشت صحیحی به تزریق فیلر می پردازد که می تواند موجب بیماری های عفونی شود. نکته دیگر این که، فیلر های ولوس باید حتما در همان لحظه تزریق شوند و مراقبت بسیاری نیاز دارند، تا در زمان تزریق وارد رگ های خون نشوند. زیرا اگر تزریق داخل رگ های خون انجام شود، می تواند آسیب های بسیار زیادی را برای افراد داشته باشد.

نسخه مهم و قابل توجه این است که، افرادی که می خواهند برای تزریق فیلر های ولوس بروند، نباید از داروهایی که باعث شل و رقیقی خون می شود مانند: آسپرین بچه استفاده کنند. از خوردن نوشیدنی های دارای الکل و استفاده از دخانیات مانند سیگار قلیان و… بپرهیزند. اگر شما فیلر های ولوس را تزریق کردید، باید حتما این نکته را توجه داشته باشید که، تا یک روز پس از تزریق نمی توانید به حمام بروید و این که نمی توانید در محیط های بسیار گرم و یا بسیار سرد قرار بگیرید. به طور کلی، رعایت کردن تمام این نکات می تواند شما را به رسیدن به هدف تان نزدیک تر کند.

فیلر ولوس

اگر شما فردی باردار و شیرده هستید، باید این نکته را مورد توجه خود قرار دهید که نمی‌توانید به هیچ وجه تا زمان اتمام بارداری و شیردهی ،از فیلرهای ولوس تزریق داشته باشید. یا اگر داری بیماری های زمینه ای و خطرناک مانند: توده های سرطانی، قند و بیماری های عفونتی و پوستی هستید نیز نمی توانید از این فیلر ها استفاده کنید.

در نهایت به عنوان سخن آخر و چکیده ای از مقاله می توانیم به شما بگوییم که، اگر فردی هستید که قصد استفاده کردن از فیلرها را دارید؛ حتما در گزینه اول با مراجعه به مشاور فیلر مناسب پوست خود را انتخاب کنید. البته که فیلرهای ولوس هیچ گونه حساسیتی برای پوست های مختلف ندارند و می‌توانند مورد استفاده تمامی پوست ها قرار بگیرند. اما پس از تهیه فیلر ولوس باید به سراغ متخصصین برای تزریق بروید. زیرا همانطور که در مقاله گفته شد، افراد غیرمتخصص می توانند آسیب های زیادی را به شما وارد کنند. اما قصد و هدف ما تنها آشنایی شما با بهترین فیلر بود که، بتوانید تصمیمات درستی در انتخاب فیلر های مورد استفاده تان داشته باشید و مطمئن باشید که اگر از فیلرهای ولوس استفاده کنید، به دلیل ماندگاری بالایی که دارند می توانید تا چندین ماه با آسودگی و اطمینان از ماندگاری بالای این محصول لذت کافی را از انتخاب خود ببرید. اما به این نکته توجه کنید که حتماً فیلر ولوس را از مراکز معتبر خریداری کنید تا بتوانید به فیلر اصلی دسترسی داشته باشید. چرا که برخی متقلبان فیلر های بدون کیفیت و تقلبی را با نام فیلر ولوس وارد بازار می کنند، که استفاده از آن ها با توجه به مواد ناخالصی که دارند می توانند آسیب های زیادی را به شما وارد کنند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *