فیلر صورت ضمن اصلاح خستگی صورت ، از بین بردن افتادگی پوست و ظاهر غیر زیبایی ظاهری جوان تر به شما می دهد. در نتیجه عواملی مانند پیری ، حرکات عضلانی ، از بین رفتن چربی ، جاذبه ، آسیب آفتاب بافت پوست آسیب می بیند. فیلر صورت به بهبود ظاهر خطوط صورت کمک می کند و زیبایی و جوانی به ظاهر می بخشد که محصولات مراقبت از پوست نمی توانند.

فیلر صورت

فیلر صورت چیست؟

روند فیلر صورت به سادگی پر کردن گودی ها است. فیلرصورت و لب نباید با یکدیگر اشتباه گرفته شود. چروک ها با درمان B0T0KS اصلاح می شوند. فیلر صورت گودی ها را پر می کند و ظاهری جوان تر به شما می دهد. فیلر صورت را می توان با فیلر های مختلف یا بافت چربی خود بیمار انجام داد.

پزشک زیبایی پس از معاینه پوست در کلینیک ، محل های تزریق فیلر را روی صورت بیمار مشخص می کند. نواحی درمانی با استفاده از مواد ضد باکتری به دقت تمیز می شوند. در طول برنامه پزشک زیبایی از کانول های نازک استفاده می کند. این یکی از امن ترین و موثرترین روش تزریق فیلر است. پزشک زیبایی شما به کمک برش های کوچک ، کانول ها را در نقطه درمانی هدفمند روی صورت شما قرار می دهد و تزریق را انجام می دهد. این روند در هر نقطه هدف تکرار می شود. اگرچه این روش پایدارتر است ، اما عملاً خطری برای مواجهه با رگ خونی وجود ندارد و تورم و ناراحتی کم است.

مدت زمان بستگی به تعداد مناطقی دارد که باید تحت درمان قرار گیرند. به طور کلی ، این روند بین 15 تا 60 دقیقه طول می کشد. پس از درمان ، کمپرس یخ ممکن است برای کاهش ناراحتی و تورم توصیه شود.

فیلر چرا و برای چه افرادی انجام می شود؟

از فیلر صورت می توان برای اصلاح نگرانی های مختلف در مورد پیری صورت استفاده کرد:

 • روند فیلر صورت برای افرادی انجام می شود که خواهان ظاهری جوان تر و زیباتر در ناحیه صورت هستند.
 • در صورت افتادگی پوست که از بینی تا لب ها امتداد دارد (به خطوط لبخند نیز معروف است) ، حجم آن به دست می آید و اصلاح می شود.
 • خطوط عمودی کناره های لب اصلاح می شود.
 • برای اصلاح شکل گونه ها و حجیم تر شدن آن از فیلر استفاده می شود.
 • گودی زی چشم اصلاح می شود
 • جای زخم های آکنه یا آبله مرغان پر می شود
 • با تجدید بافت های اطراف پیشانی و چشم به جلوگیری از ایجاد چین و چروک کمک می کند.
 • درمان فیلر صورت یکی از مطمئن ترین راه ها برای بهبود ظاهر افراد است زیرا نیازی به جراحی ندارد.
 • پزشک زیبایی تاریخچه بیمار را بررسی می کند و در طول مشاوره اولیه آزمایش پوستی را انجام می دهد تا ببیند آیا عاملی وجود دارد که ممکن است عوارض ایجاد کند.

بیمار قبل از اینکه فیلر صورت را انجام دهد ، باید اقدامات لازم برای جلوگیری از عوارض و برای دستیابی به نتیجه عالی کمک کند. پزشک زیبایی تاریخچه بیمار را بررسی می کند و در طول مشاوره اولیه آزمایش پوستی را انجام می دهد تا ببیند آیا عاملی وجود دارد که ممکن است عوارض ایجاد کند. در طول آزمایش مقدار کمی از کلاژن به ساعد تزریق می شود و ناحیه حدود یک ماه کنترل می شود. اگر تورم ، قرمزی یا خارش ایجاد شود ، بیمار احتمالاً برای درمان فیلر صورت مناسب نیست.

موادی که در فیلر صورت استفاده می شوند چیست؟

مواد مورد استفاده در فیلر صورت به شما این امکان را می دهد تا با بخشی از هزینه های مراقبت از پوست ، جوان تر به نظر برسید. بیشتر گودی ها ، خطوط و چین و چروک ها را در کمتر از 30 دقیقه پر می کند. فیلر صورت باعث افزایش حجم گونه ها ، چانه ، خطوط فک و گودی ها می شود و ظاهری سرزنده و جوانانه به شما می بخشد.

اسید هیالورونیک از محبوب ترین فیلرهای صورت است. عوارض جانبی نادر است ، اما ممکن است در محل تزریق قرمزی ، تورم و کبودی وجود داشته باشد. نتایج روند فیلر صورت تا دو سال موثر است. برخی تحقیقات نشان می دهد که فیلر های مکرر صورت ، تولید کلاژن طبیعی بدن را تحریک می کند. همچنین به کاهش تعداد خط و چین و چروک کمک خواهد کرد.

خطرات و عوارض مربوط به فیلر صورت:

تزریق فیلر صورت سریع و آسان است ، اما همه فیلر ها دارای برخی خطرات هستند ، از جمله خطر بروز واکنش های آلرژیک و تشکیل غدد کوچک در زیر پوست. فیلر صورت باید توسط یک تیم متخصص انجام شود. با این حال ، هر فیلر برای انواع صورت مناسب نیست. عوارض احتمالی فیلر صورت شامل موارد زیر است:

 • این منطقه ممکن است آلوده شود. با مشاهده قرمزی ، تورم یا درد ، ابتدا با پزشک زیبایی خود تماس بگیرید.
 • ممکن است لازم باشد آنتی بیوتیک مصرف کنید.
 • ممکن است منطقه خونریزی یا کبود شود. قبل از تزریق فیلر صورت ، مصرف الکل یا رقیق کننده خون را متوقف کنید. این شامل آسپرین یا ویتامین E است.
 • ممکن است واکنش های آلرژیک مشاهده شود.

فیلر صورت

مدت زمان بهبود و اثر فیلر صورت:

معمولاً بعد از فیلر صورت ، نیازی به روند بهبود نیست. اگرچه برخی از بیماران کبودی دارند ، اما به سرعت بهبود می یابند. برخی تورم ها به ندرت دیده می شود ، اما طی یک هفته از بین می روند. اثر، بسته به نوع فیلر صورت استفاده شده تا 1 سال دوام می آورد. اگرچه فیلرهای موقت و دائمی وجود دارد ، اما فیلرهای موقت اغلب ترجیح داده می شوند زیرا این روند غیرقابل برگشت است. فیلرهای موقت صورت بطور خودبخود در طی 1 سال تا 2 سال جذب می شوند.

مواردی که باید به آنها دقت کرد:

 • تزریق فیلر می تواند باعث ایجاد تبخال شود.
 • به طور کلی ، هر کسی می تواند بدون هیچ مشکلی فیلر صورت را انجام دهد. اگر از آسپرین ، ویتامین E یا داروهای دیگر استفاده می کنید ، ممکن است در طی روند بهبود برخی از کبودی ها ظاهر شود.
 • اجازه ندهید که قیمت راهنمای شما باشد. اگر درمانی با هزینه بسیار پایین تر از روش استاندارد توصیه شود ، ممکن است برخی از تغییرها در کیفیت مواد مورد استفاده ایجاد شود.
 • تزریق فیلر صورت باید در یک محیط پزشکی با ابزار استریل انجام شود.
 • برای محافظت از مواد فیلر و محافظت در برابر تغییرات رنگدانه پس از تزریق ، منطقه را در معرض نور آفتاب قرار ندهید.

Source: www.estetikclinic.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *