فیلر چانه

تعادل و هماهنگی مشخصات چهره هنگام صحبت از ظاهر زیبایی از اهمیت بسیاری برخوردار است. وقتی شکل چانه ظاهری هماهنگ و خطی مشخص با صورت داشته باشد ، به تعادل در نسبت های صورت کمک می کند. مشکلاتی از قبیل واضح نبودن خط چانه ، مشکلات شکل و عدم تقارن یا کمبود حجم از نظر زیبایی  یکپارچگی ساختاری صورت را مختل می کند.

وقتی مشکلات زیبایی در چانه و صورت اصلاح شود ، نتایج بدست آمده اختلافات مشخصی ایجاد می کند و تغییر می تواند بسیار چشمگیر باشد. امروزه به لطف تحولات زیبایی شناسی پزشکی ، یک خط چانه مشخص با تزریق فیلر بدست می آید ، دستیابی به ساختار خط چانه زیبا بدون جراحی با اصلاح قابل توجه خطوط صورت و چانه امکان پذیر است.

فیلر چانه

فیلر چانه چیست؟

فیلر چانه یک روش غیر جراحی است که برای بهبود ظاهر عمومی ناحیه چانه و به دست آوردن یک خط چانه واضح اعمال می شود. تزریق فیلر نه تنها خط چانه را مشخص می کند ، بلکه تناسب و بیان صورت را جوان تر می کند. فیلر چانه،  یک کاربرد زیبایی راحت است که به افرادی که خط چانه آنها نامشخص است ، زیبایی ظاهری می بخشد.

فیلر چانه به نظر می رسد یک برنامه کاربردی است که تقریباً  قبل و بعد از عکس تفاوت مشخصی ایجاد می کند ،  با تغییراتی که در خط چانه ایجاد می کند تفاوت زیادی ایجاد می کند و این عمل کوچک و بدون جراحی به شما امکان می دهد ظاهری کاملاً متفاوت بدست آورید.

فیلر چانه

فیلر چانه چگونه انجام می شود؟

اجزای اساسی داشتن کانتور متناسب چانه:

  • یک زاویه فک قوی و برجسته
  • نوک چانه دقیق و مشخص
  • ایجاد یک خط چانه مداوم ، صاف ، کشیده و مشخص

مانند تمام روش های فیلر برای رفع کمبود حجم و چین و چروک صورت از فیلرهای مبتنی بر اسید هیالورونیک برای چانه استفاده می شود ، زیرا تقریباً هیچ خطر واکنش آلرژیک وجود ندارد و قابل اعتماد است. قبل از عمل ، مشکلات چانه توسط پزشک زیبایی در مراحل معاینه ارزیابی می شود تا متناسب با فرم صورت و خطوط فرد و مناطقی که تزریق فیلر انجام می شود ، نسبت صحیحی فراهم شود. پس از استفاده از کرم بی حسی به ناحیه ل ، فیلر اسید هیالورونیک با کمک  کانول به قسمت های مورد نیاز تزریق می شود.

فیلر چانه

قسمت هاس اصلی فیلر چانه کدامند؟

  • اصلاح مشکلات رسمی در چانه
  • مشخص کردن خط چانه
  • بزرگ کردن نوک چانه
  • اصلاح مشکلات عدم تقارن در چانه
  • رفع کمبود حجم در چانه

بعد از کاربرد به چه مواردی باید توجه کرد؟

فیلر چانه یک کاربرد زیبایی راحت است که زندگی اجتماعی را تحت تأثیر قرار نمی دهد و درد ایجاد نمی کند. پس از عمل ، که در حدود 30 دقیقه به پایان می رسد ، بیمار می تواند به راحتی زندگی روزمره خود را ادامه دهد. مانند سایر برنامه های تزریق فیلر، بسته به ساختار پوست ، قرمزی مختصر و کوتاه مدت ، تورم و کبودی در نواحی تزریق دیده می شود. توصیه می شود از استحمام گرم و سونا به مدت یک تا 2 روز بعد از عمل خودداری کنید.

فیلر چانه

ماندگاری فیلر چانه چقدر است؟

برنامه فیلر چانه، که معمولاً در یک جلسه انجام می شود ، ماندگاری تقریبی 12 تا 18 ماه را فراهم می کند.

مزایای برنامه فیلر چانه چیست؟

ویژگی های ژنتیکی تأثیر بسیار مهمی در تمام ظواهر زیبایی دارد. روش تزریق فیلر به طور کلی در مشکلات زیبایی موجود در خط چانه استفاده می شود. کاربرد فیلر چانه در میان همه گزینه های جراحی و غیر جراحی بیشتر ترجیح داده می شود زیرا دارای ویژگی های غیر جراحی و راحت است و زندگی اجتماعی را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

بر اساس بخش زیبایی ، روش های جراحی راه حل های دائمی ارائه می دهند ، اما این عمل ها نیاز به جراحی ، بیهوشی و روند بهبود خاص دارند. روش فیلر ، که از جمله گزینه  موجود در بین روش های غیر جراحی است ، راه حل های عملی و سریع تری را ارائه می دهد.  به روند بهبود نیاز ندارد و بیمار تقریباً دردی احساس نمی کند. برنامه فیلر چانه که معمولاً توسط افرادی که نمی خواهند تحت عمل جراحی قرار بگیرند ترجیح داده می شود ، برای افرادی که نمی خواهند وقت بیشتری را برای بهبود صرف کنند نیز گزینه بسیار موثری است.

اگر بعد از انجام برنامه از نتیجه راضی نباشید چه اتفاقی می افتد ؟

اسید هیالورونیک مورد استفاده در روش های فیلر چانه یک ماده طبیعی در بدن انسان است. آنزیم هیالورونیداز که می تواند این ماده را حل کند ، در صورت عدم رضایت به ناحیه ای که فیلر استفاده می شود تزریق می شود و در پایان دوره 24 ساعته  فیلر کاملاً ناپدید می شود. خط چانه به حالت طبیعی قبل از استفاده  برمی گردد.

فیلر چانهSource: www.dokumedical.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.