تقریباً شاید کمی‌غیرممکن به نظر برسد، اما در حال حاضر یک درمان آسان و کم تهاجمی‌لیفت و سفت کردن پوست را ممکن می‌کند و نتایجی مشابه لیفت صورت جراحی به وجود می‌آورد. لیفت صورت با نخ، صورت را محکم‌تر و از نظر ظاهری جوان‌تر می‌کند و نتایجی را ارائه می‌دهد که می‌تواند 18 ماه یا بیشتر دوام داشته باشد. این یکی از درمان‌های نوآورانه‌ای است که در کلینیک ما ارائه می‌شود.

با افزایش سن، تولید کلاژن بدن کاهش می‌یابد و حجم صورت شروع به کاهش می‌کند که به چین و چروک، افتادگی و سایر علائم پیری کمک می‌کند. این درمان که اغلب به عنوان لیفت با نخ از آن یاد می‌شود، می‌تواند به صاف شدن پوست، سفت کردن پوست، افتادگی یا کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک صورت کمک کند. این جوانسازی کامل صورت را ارائه می‌دهد و می‌تواند به شما کمک کند تا احساس آرامش و طراوت بیشتری داشته باشید.

لیفت با نخ معمولا بین 12 تا 18 ماه دوام می‌آورد. با این حال، این بستگی به هر بیمار و سن، سبک زندگی، نوع پوست و سرعت شکستن بخیه‌ها از بدن او دارد.

خود این روش نتایج فوری را ارائه می‌دهد. هنگامی‌که نخ های PDO به درستی در زیر پوست شما قرار گرفته، سفت و محکم می‌شوند، پوست شما سفت تر، صاف تر و بلافاصله بالاتر به نظر می‌رسد.

روشی که کمتر از یک ساعت طول می‌کشد می‌تواند نتایجی را به شما بدهد که تا یک سال و نیم دوام دارد.

لیفت صورت با نخ چیست؟

این درمان شامل قرار دادن نخ هایی در زیر پوست است که صورت را از پایین نگه می‌دارد و لیفت فوری پوست شل را فراهم می‌کند. نخ‌ها که از ماده‌ای که در بخیه‌های جراحی استفاده می‌شود و در جای خود تزریق می‌شوند، تولید کلاژن را نیز تحریک می‌کنند که در هفته‌های آینده پوست را حجیم‌تر و صاف‌تر می‌کند.

لیفت صورت با نخ چیست؟

این نخ‌ها در اشکال و بافت‌های مختلف موجود هستند و می‌توان آن‌ها را به روش‌های مختلف تزریق کرد تا نتیجه دلخواه بیمار حاصل شود، چه حجم بیشتر باشد و چه پوست لیفت شده. پس از حدود شش ماه، زمانی که جراح کار خود را زیر پوست انجام داد، نخ ها خود به خود در پوست حل می‌شوند.

یکی از چیزهای عالی در مورد این درمان این است که برخی از لیفتینگ و پشتیبانی فوری از پوست را ارائه می‌دهد و همچنین از طریق افزایش تولید کلاژن باعث تجدید طولانی مدت می‌شود.

این بدان معناست که شما فوراً متوجه سفت شدن اولیه خواهید شد و نتایج شما به طور کامل در عرض شش ماه توسعه می‌یابد. نتایج از بیماری به بیمار دیگر متفاوت است، اما بیشتر آنها از ظاهر جدید خود تا 18 ماه لذت می‌برند. همچنین می‌توانید درمان‌های بیشتری را برای گسترش ظاهر جدید خود برنامه‌ریزی کنید.

لیفت صورت با نخ چگونه کار می‌کند؟

هنگامی‌که برای درمان لیفت با نخ وارد می‌شوید، با پاکسازی و بی حس کردن ناحیه درمان شروع می‌کنیم. همچنین ممکن است منطقه مورد نظر را به آرامی‌علامت گذاری کنیم تا در طول جلسه شما یک نقطه مرجع داشته باشیم. نخ ها در واقع دنباله هایی از پلی دیوکسانون هستند، یک ماده بخیه، که با لغزش سوزن زیرپوستی درست در زیر سطح پوست ایجاد می‌شود. در طول درمان شما، به راحتی دراز می‌کشید و چون ناحیه درمان بی حس شده است، هیچ ناراحتی‌ای احساس نخواهید کرد.

یکی از چیزهایی که بیماران در مورد این درمان دوست دارند این واقعیت است که مدت زمان قابل توجهی از کار را شامل نمی‌شود. شما می‌توانید پس از درمان بلافاصله به سر کار خود بازگردید. تنها نیاز واقعی پس از مراقبت این است که تقریباً دو هفته پس از قرار ملاقات از دستکاری یا کشش بیش از حد ناحیه درمان خودداری کنید.

عوارض بعد از لیفت صورت با نخ چیست؟

ممکن است کمی ‌حساسیت، تورم و کبودی در اطراف نواحی تحت درمان وجود داشته باشد، اما معمولاً بسیار خفیف است و ظرف یک یا دو روز فروکش می‌کند. زمان استراحت کم است، به این معنی که پس از پایان درمان می‌توانید مستقیماً به سر کار و فعالیت های روزانه خود بازگردید.
هنگامی ‌که همه چیز حل شد، می‌توانید انتظار داشته باشید که نتایج نهایی را در 10 تا 14 روز آینده ببینید.

لیفت صورت با نخ چه نگرانی های زیبایی را می‌تواند برطرف کند؟

لیفت صورت با نخ چه نگرانی های زیبایی را می‌تواند برطرف کند؟

این درمان به طور موثر در تمام صورت و گردن انجام شده است. لیفت با نخ را می‌توان برای بلند کردن گونه ها، تسکین ظاهر پای کلاغی، سفت کردن خط فک، از بین بردن پوست کرزدار در گردن و نرم کردن خطوطی که در دو طرف دهان ایجاد می‌شود استفاده کرد.

به طور کلی، خطوط ریز، چین و چروک و شلی پوست را می‌توان با این درمان برطرف کرد. این درمان گاهی اوقات در جاهای دیگر بدن از جمله روی ران، شکم یا بازوها استفاده می‌شود.

آیا برای لیفت صورت با نخ سن خاصی وجود دارد؟

از آنجایی که هر کس با سرعت متفاوتی پیر می‌شود، هیچ سنی وجود ندارد که بیماران در آن این درمان را در نظر بگیرند. زمان مناسب برای بلند کردن نخ زمانی است که شما شروع به دیدن علائم اولیه پیری می‌کنید که می‌خواهید با آن مبارزه کنید. گاهی اوقات بیماران از ما می‌پرسند که آیا باید درمان را تا زمانی که واقعاً به آن نیاز دارند به تعویق بیندازند.

ما معمولاً توصیه می‌کنیم که اگر به درمان علاقه دارند، به محض ظهور علائم پیری، آن را ادامه دهند و آن را دنبال کنند. اگر درمان را به تعویق بیندازید، ممکن است متوجه شوید که لیفت با نخ به خودی خود برای رفع نگرانی‌های شما کافی نیست.

آیا نخ های لیفت صورت قابل مشاهده هستند؟

هنگامی‌که نتایج حاصل از درمان شما ایجاد شد، پوست شما صاف تر، سفت تر و جوان تر به نظر می‌رسد، اما خود نخ ها قابل مشاهده نخواهند بود.

برخی از بیماران، به ویژه آنهایی که پوست به خصوص نازکی دارند، اگر نخ ها را روی سطح ناحیه درمان فشار دهند، می‌توانند وجود آن را احساس کنند. اما نخ ها با گذشت زمان حل می‌شوند، بنابراین حتی اگر آنها را در اوایل درمان خود احساس کنید، برای مدت طولانی در آنجا باقی نمی‌مانند.

آیا لیفت با نخ روش ایمنی است؟

لیفت با نخ PDO که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد در سال 2018 توسط FDA تایید شد و پلی دیوکسانون که از آن ساخته شده است به طور گسترده و ایمن در جراحی قلب و عروق و سایر اهداف پزشکی برای مدت طولانی تری مورد استفاده قرار گرفته است. می‌توانید مطمئن باشید که لیفت با نخ یک گزینه درمانی ایمن است که روی پوست ملایم است.

نخ ها دلیلی هستند که این درمان همه کاره و موفق است. لیفت با نخ برای اولین بار در دهه 1990 در دسترس قرار گرفت، اما این نخ‌ها تنها می‌توانستند در یک جهت کشیده شوند، که به این معنی بود که گاهی اوقات بیماران نتایجی می‌گرفتند که خیلی سفت به نظر می‌رسیدند.

آن رشته ها همچنین به گونه ای طراحی شده بودند که به طور دائم در جای خود باقی بمانند، که گاهی اوقات مشکل ساز می‌شد. نخ های قابل حل امروزی را می‌توان در یک الگوی مش مانند، تزریق کرد که لیفت طبیعی تر و سه بعدی را ارائه می‌دهد. پیچیدگی روزافزون خود نخ ها و نحوه طراحی آنها نیز به نتایج بهتری منجر شده است.

اهمیت بافت نخ لیفت صورت

نخ های امروزی در بافت های مختلف موجود هستند که به تطبیق پذیری درمان کمک می‌کند. به عنوان مثال، نخ‌های صاف را می‌توان در طرحی متقاطع یا مشبک تزریق کرد که می‌تواند به عنوان داربستی برای رشد کلاژن عمل کند.

سایر نخ ها دارای خارهایی روی خودشان هستند که می‌توانند از زیر به پوست شل قلاب شوند و آن را به جای خود برگردانند. زمانی که بیماران می‌خواهند حجم صورت را افزایش دهند، استفاده می‌شوند.

تعداد رشته ها نخ لیفت صورت

با تغییر تعداد نخ های استفاده شده نیز می‌توان به نتایج متفاوتی دست یافت. در بیشتر موارد، چندین نخ در هر طرف صورت تزریق می‌شود، اما استفاده از نخ های بیشتر یا کمتر می‌تواند درجه لیفت یا حجم به دست آمده را تغییر دهد.

چرا باید به لیفت صورت با نخ فکر کنم؟

چرا باید به لیفت صورت با نخ فکر کنم؟

یک رویکرد جامع

درمان لیفت با نخ یک گزینه عالی برای بیمارانی است که فقط نگران یک یا دو چین و چروک نیستند. در عوض، آنها خواهان لیفتینگ و جوانسازی کامل صورت هستند. شاید صورت شروع به از دست دادن حجم و وضوح کرده است، یا شاید پوست کرزدار نیاز به سفت شدن داشته باشد. لیفت با نخ می‌تواند تمام این مسائل را برطرف کند و مزایای چندوجهی به بیماران ارائه دهد.

نتایج تدریجی

بسیاری از بیماران ما واقعاً این واقعیت را دوست دارند که این درمان بلافاصله پس از انجام، سفت شدن فوری را ارائه می‌دهد، و نتایج آن در طی چند ماه آینده بهبود می‌یابد. این تضمین می‌کند که هرگز این طور به نظر نمی‌رسد که ناگهانی و به تازگی کار خود را انجام داده اید و تغییر کرده تید. ممکن است دوستان و خانواده متوجه شوند که شما به تدریج در طی چند هفته متفاوت به نظر می‌رسید، اما نمی‌توانند دقیقاً تفاوت شما را مشخص کنند.

یک گزینه راحت و غیر جراحی

بسیاری از بیماران می‌خواهند با علائم اولیه پیری مقابله کنند، اما همه نمی‌توانند به زمان و دردسر یک عمل جراحی مرتبط متعهد شوند. لیفت با نخ را می‌توان در یک جلسه در مطب انجام داد. هیچ برشی و جای زخم وجود ندارد. همچنین هیچ دوره نقاهتی وجود ندارد، بنابراین می‌توانید به برنامه منظم خود بازگردید و دیگر لازم نیست نگران بازگشت برای قرار ملاقات های بعدی با پزشک باشید.

نتایج سفارشی

لیفت با نخ یک روش درمانی برای همه نیست. طیف وسیعی از نخ های موجود، همراه با این واقعیت که می‌توان آنها را از جهات مختلف تزریق کرد، به این معنی است که می‌توان از آنها برای رسیدگی به اهداف و نگرانی های زیبایی منحصر به فرد هر بیمار استفاده کرد. این درمان همچنین می‌تواند با سایر خدمات زیبایی که توسط مطب ما ارائه می‌شود، از جمله لایه برداری با لیزر، پرکننده های پوستی و تزریق سم بوتولینوم ترکیب شود.

نتایج طولانی مدت

در مقایسه با سایر درمان های زیبایی تزریقی، لیفت با نخ به دلیل نتایج طولانی مدت خود برجسته است. تزریق سم بوتولینوم و بسیاری از فیلرهای پوستی معمولاً نتایجی را ارائه می‌دهند که کمتر از یک سال دوام می‌آورند. نتایج در بین بیماران متفاوت است، اما لیفت با نخ اغلب 18 ماه یا بیشتر طول می‌کشد.

زمان مشاهده نتیجه و بهبودی لیفت صورت با نخ

یکی از بهترین چیزها در مورد لیفت با نخ این است که چگونه آنها نتایج مداوم را مدتها پس از خروج شما از کلینیک ارائه می‌دهند. هنگامی ‌که نخ ها زیر پوست شما قرار می‌گیرند، بدن آن را به عنوان یک “آسیب” می‌بیند و روند بهبود طبیعی خود را آغاز می‌کند. نگران نباشید، این کاملا طبیعی است. زمانی که بدن یک جسم خارجی را در درم (لایه ای از پوست در زیر سطح) حس می‌کند، دقیقاً همینطور کار می‌کند.

بخشی از این فرآیند بهبودی شامل فعال کردن مجدد کلاژن توسط بدن و هدایت مقادیر زیادی از آن به مناطق “مصدوم” است. تزریق کلاژن به پوست شما با آبرسانی، ضخیم شدن و تقویت پوست با روند پیری مبارزه می‌کند. به عبارت دیگر، پوست شما مدت ها پس از خروج از کلینیک در حال ترمیم و جوان سازی است.

نخ های PDO بین 6 تا 12 ماه زیر پوست شما باقی می‌مانند. آنها کاملاً ایمن و زیست تخریب پذیر هستند، به این معنی که به طور طبیعی در طول زمان تجزیه می‌شوند. شما هیچ عارضه جانبی را از حل شدن بخیه ها احساس نمی‌کنید و همچنین نمی‌توانید نخ های زیر پوست خود را پس از بهبودی پوست اطراف آن احساس کنید.

با توجه به ماهیت ایمن و غیر تهاجمی ‌لیفت صورت با نخ، در صورت لزوم می‌توان درمان های مکرر را انجام داد.

کاندیدای خوب لیفت صورت با نخ کیست؟

کاندیدای خوب لیفت صورت با نخ کیست؟

اگر علاقه مند به دنبال کردن این درمان هستید، اولین قدم این است که با دکتر نبی پور مشورت کنید. در طول مشاوره، او در مورد سابقه سلامتی، نگرانی‌ها و اهداف زیبایی شما با شما صحبت خواهد کرد.

نشانه‌های متعددی وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است کاندیدای بسیار خوبی برای لیفت لیفت صورت با نخ باشید:

شما در سلامت کلی خوبی هستید

بهترین بیماران از سلامت عمومی‌خوبی برخوردارند و دیابت یا بیماری خودایمنی ندارند. زنان باردار یا در حال حاضر شیرده معمولاً کاندید این درمان نیستند.

پوست شما حالت خوبی دارد

این درمان همه کاره در همه رنگ ها و انواع پوست موفق است. با این حال، اگر پوست ناحیه درمان در شرایط خوبی باشد و بدون تحریک و التهاب باشد، بسیار کمک کننده خواهد بود.

شما واقع بین هستید

یکی از دلایلی که بیماران به دنبال این درمان هستند این است که این یک گزینه غیرجراحی است که زمان بهبودی ندارد. در حالی که بیماران به طور کلی از نتایج خود هیجان زده هستند، نتیجه معمولاً ظریف تر از آن چیزی است که می‌توان با یک درمان تهاجمی‌تر به دست آورد. بهترین بیماران، پروسه درمان را درک می‌کنند و در مورد نتایجی که ارائه می‌دهد واقع بین هستند.

آیا می‌توانم به تنهایی برای جلوگیری از پیری پوست قدم بردارم؟

اقداماتی وجود دارد که می‌توانید به تنهایی انجام دهید تا پوست خود را تا حد امکان سالم و شاداب نگه دارید. حفظ یک روتین خوب مراقبت از پوست در خانه که شامل پاکسازی منظم، لایه برداری و مرطوب کردن پوست باشد، مهم است.

هیدراته ماندن، محافظت از پوست در برابر نور خورشید و خوردن یک رژیم غذایی سالم که عمدتاً عاری از غذاهای فرآوری شده است نیز گام های خوبی برای برداشتن است. خودداری از سیگار کشیدن که پوست را ضعیف می‌کند نیز می‌تواند واقعا کمک کننده باشد.

اما تا حدودی نمی‌توان از علائم پیری در صورت کاملاً اجتناب کرد زیرا سطح کلاژن شروع به کاهش می‌کند. به همین دلیل است که لیفت صورت با نخ گزینه بسیار محبوبی است.

امروز اولین قدم را به سمت پوست جوان بردارید

اگر می‌خواهید ظاهر خود را با پوستی سفت‌تر، صاف‌تر و جوان‌تر بهبود ببخشید، لیفت با نخ می‌تواند همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. این درمان کم تهاجمی‌را می‌توان برای لیفت، سفت کردن و حجم دادن به صورت استفاده کرد و نتایج آن برای بیش از یک سال ماندگار خواهد بود. با ما تماس بگیرید و یک مشاوره را برنامه ریزی کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *