لیفت صورت با نخ چیست؟ چگونه انجام می شود؟

لیفت صورت با نخ در سال های اخیر بسیار محبوب شده است، زیرا روشی غیر جراحی است. جوان ماندن و داشتن ظاهری جوان رویای مشترک همه افراد است. با استفاده از روش لیفت صورت با نخ، امکان داشتن ظاهر دلخواه بدون جراحی وجود دارد. در دنیای ما، جایی که تغییر و تحول اجتناب ناپذیر است، ارزش های اجتماعی- فرهنگی نیز روز به روز متفاوت می شوند و نیازهای هم مرد وهم زن برای رویه های زیبایی پوست افزایش می یابد. انتظارات از برنامه های زیبایی نیز در این فرایند متفاوت است. انتظارات بیماران در تمام مراحل زیبایی و پوستی؛ به سرعت انجام شدن، داشتن اثرات طولانی مدت، قابل اعتماد و مدرن بودن، بازگشت سریع به کار و زندگی روزمره و حداقل بودن عوارض جانبی است. برای این منظور در سال های اخیر روش های زیبایی بدون جراحی یعنی لیفت که با بی حسی موضعی انجام می شود و سریع و بدون بستری شدن است ترجیح داده می شود.

لیفت صورت با نخ چیست؟ چگونه انجام می شود؟با پیری، بافت پشتیبانی بین پوست و عضلات کاهش می یابد، ساییدگی در ساختار استخوانی رخ می دهد و گرانش زمین تقریبا در هر قسمت از بدن، به خصوص در ناحیه صورت، گردن، بازو و باسن سبب افتادگی پوست می شود. افتادگی ابروها، کیسه های زیر چشم، افتادگی گونه ها، حذف خط  فک و تشکیل فک دوم، افتادگی پوست سینه، باسن و گردن ، شایع ترین نمونه ها هستند. به عنوان یک حقیقت، حتی قبل از قرن ها، بشریت به داشتن ظاهر جوان و زیبا اهمیت می داده است. از آن زمان با استفاده از تکنولوژی در حال تغییر و توسعه، این نوع فرایندها در دوره های بسیار کوتاه تر و با روش بسیار راحت تر اجرا می شوند.

لیفت صورت با نخ چیست؟

در لیفت صورت با نخ از نخ های مخصوص استفاده می شود. نیازی به بستری شدن ندارد، در شرایط استریل انجام می شود، بدون بیهوشی و بریدگی پوست انجام می شود. از طرف دیگر، هوشیار بودن بیمار، مشاهده برنامه بلافاصله با یک آینه، و توانایی شرکت در ارزیابی هر مرحله از برنامه، شرایط بسیار ویژه ای را فراهم می کند. هدف از لیفت، بالا کشیدن بافت های صورت یا بدن است. این کار با قرار دادن نخ هایی با سوزن های ویژه زیر پوست انجام می شود. لیفت صورت با نخ  با بی حسی موضعی گاهی با کرم ها و گاهی با سوزن ها (سوزن های دندانی مورد استفاده در دندانپزشکی) ساده تر می شود.

لیفت صورت با نخ برای چه افرادی انجام می شود؟

لیفت صورت بدون جراحی، برای بیمارانی که نمی خواهند جراحی زیبایی صورت انجام دهند، نمی خواهند بیهوش شوند، از عوارض جانبی جراحی می ترسند و نمی خواهند دوره بهبود را تجربه کنند یک روش کاربردی است.  برای بیماران 18 تا 65 ساله که پوست آنها زیاد شل نشده و می خواهند پوستشان کشیده تر باشد انجام می شود. هدف اصلی لیفت صورت و گردن با نخ، رفع افتادگی پوست است. همچنین در برخی بیماران با هدف لیفت ابرو استفاده می شود. این روش بسیار خوبی برای باز کردن چین و چروک ها است.

لیفت صورت با نخ چیست؟ چگونه انجام می شود؟لیفت با نخ برای چه قسمت هایی استفاده می شود؟

  • افتادگی پوست صورت , بازیابی گونه ها
  • برای از بین بردن افتادگی پوست گردن
  • در اطراف چانه
  • خطوط و چین و چروک اطراف دهان
  • لیفت ابرو
  • برای از بین بردن چین و چروک پیشانی، بین ابرو و اطراف چشم
  • اصلاح خطوط سیگار روی لب
  • کاهش خطوط بین لب و بینی
  • اصلاح شیار زیر چشم
  • در مواردی مانند افتادگی پوست شکم و بازو نیز می تواند در بدن مورد استفاده قرار گیرد.

مکانیسم اثر لیفت صورت با نخ چیست؟

نخ های قرار داده شده زیر پوست در طول زمان ذوب می شوند، این هم به بهبود زخم بافت تاثیر می گذارد، تحریک بافت ساخته شده توسط نخ، حمایت بافت ساخته شده توسط نخ و لیفت نتیجه به دست می آید.

لیفت صورت با نخ، جوان سازی صورت چگونه انجام می شود؟

این کار با کرم بی حسی یا بی حسی موضعی انجام می شود. بسته به افتادگی یا نوع کاربرد، نخ های مناسب انتخاب می شوند و زیر پوست قرار می گیرند. بیمار می تواند بلافاصله به زندگی عادی بازگردد. روش لیفت با نخ، بسته به نوع عملیات حدود 30 دقیقه طول می کشد.

 روند بهبود لیفت صورت با نخ:

بیماران بلافاصله پس از لیفت صورت با نخ زندگی طبیعی خود را ادامه می دهند. ممکن است در جای سوزن کمی ورم و کبودی جزئی وجود داشته باشد. بیماران می توانند از کمپرس یخ بر روی صورت استفاده کنند. پس از آن بیماران نباید صورت را زیاد حرکت دهند و از مالش با فشار اجتناب کنند.

لیفت صورت با نخ چه زمانی نتیجه می دهد؟

در برنامه های کاربردی جوان سازی صورت، اگر از نخ کاگ استفاده شود. نتیجه لیفت صورت در 3 ماه شروع و در 10 ماه به طور کامل دیده می شود.

عوارض جانبی لیفت صورت با نخ:

ورم و کبودی ناچیز در جای سوزن دیده می شود. هیچ عوارض جانبی دیگری وجود ندارد.

هزینه لیفت صورت با نخ:

هزینه لیفت صورت با نخ کاملا بسته به فرایند متفاوت است. یک قیمت ثابت وجود ندارد. بسته به وضعیت بیمار، نوع نخ، تعداد نخ مورد استفاده و نوع کار انجام شده متفاوت است. به عنوان مثال روش لیفت صورت که برای افتادگی پوست انجام می شود با روشی که برای چین و چروک یا حجم دهی انجام می شود متفاوت است. گاهی اوقات همه این موارد برای بیماران استفاده می شود. بنابراین هزینه لیفت صورت متغیر است. برای تعیین هزینه لیفت باید متخصص شمارا معاینه کند.

Source: www.drberkantoman.com , www.superhaber.tv

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.