لیفت صورت با نخ

تا به حال چند بار در آینه نگاه کرده و آرزوی یک معجزه برای جوان تر شدن پوست خود کرده اید؟

از سن 40 سالگی، صورت و گونه ها و پوست گردن شروع به شل شدن و افتادگی کرده و ما می توانیم گذر زمان و افزایش سن خود را احساس کنیم .

 

در حال حاضر، لیفت صورت با نخ سیلوئت که یک روش غیر تهاجمی است به شما این فرصت را می دهد که چهره جوان قبلی خود را بازیابید. شما می توانید از نوع صاحب آن لبخند زیبا، آن طراوات و شادابی پوستتان که همیشه دوستش داشتید بدون نیاز به داروی بیهوشی عمومی، بدون بستری شدن در بیمارستان و بدون نیاز به زمان ریکاوری طولانی، شوید.

 

برخی نمونه کارهای لیفت صورت با نخ دکتر نبی پور

لیفت صورت با نخ و فیلر
لیفت صورت با نخ
لیفت صورت با نخ
لیفت صورت با نخ
لیفت صورت با نخ
لیفت صورت با نخ

لیفت و جوانسازی صورت با نخ سیلوئت نوعی روش ضد پیری نوین است که با استفاده از داروی بی حسی موضعی در کم تر از 45 دقیقه و بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان انجام می گیرد.

بهبودی سریع پس از لیفت صورت با نخ باعث می شود بیمار در عرض 2 روز به فعالیت های عادی روزانه خود بازگردد و پس از 2 هفته صورت شما، به ظاهر نرم و طبیعی خود برمی گردد و هر نشانه ای از این روش در صورت شما ناپدید می شود.

مراحل لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ در 4 مرحله انجام می شود:

Insertion – Deployment – Anchoring – Suspension – Fixation

نخ لیفت صورت از پلی پروپیلن ساخته شده است که یک ماده زیست سازگار با بدن انسان است که برای سال ها در جراحی قلب و عروق و چشم پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است.

لیفت صورت با نخ

نخ های سیلوئت لیفت صورت یکی از بهترین نوآوری ها در علم زیبایی تا به امروز محسوب می شود. این نخ ها خاردار نیستند، به همین علت منجر به آسیب های بافتی نشده و به علت داشتن مخروط های کوچک چند طرفه و قابل جذب، خود را به بافت عمیق متصل می کنند و منجر به بالا رفتن بافت های فرسوده و پوست شل می شوند.

فیبروز موجود در اطراف نخ سیلوئت مکانیزم تعلیق بسیار قوی تری نسبت به روش های سنتی دارد. این تکنیک زیبایی، روشی بسیار مناسب برای تمام افراد می باشد.

نخ های سیلوئت که در عمل لیفت صورت به کار می رود از مشکلات حرکت، زخم شدن پوست و درد که پیش از این با نخ های خاردار پیش می آمد، جلوگیری می کند.

لیفت صورت با نخ سیلوئت مناسب برای اصلاح افتادگی ابرو، افتادگی گونه، خط لبخند، خط اطراف دهان، افتادگی چانه و پوست گردن است.

مزایای لیفت صورت با نخ سیلوئت

علاوه بر موارد فوق، لیفت صورت با نخ مزایای دیگری در پی دارد :

  • حالت خستگی صورت از بین رفته و برای سال های زیادی ظاهری جوان و بسیار طبیعی برای شما به ارمغان می آورد
  • لیفت صورت با نخ تنها در یک جلسه انجام می شود
  • هیچ عارضه جانبی ندارد و نتایج به طور سیستمیک قابل مشاهده و بسیار چشمگیر هستند
  • لیفت صورت با نخ سیلوئت تکنیکی بسیار موثر برای زنان و مردان است
  • در حال حاضر افراد زیادی لیفت صورت با نخ را انتخاب کرده اند

پاسخ به سوالات متدوال در رابطه با لیفت صورت با نخ

در این بین ممکن است سوالاتی مهم برای شما پیش آید، در این قسمت به مهم ترین و رایج ترین سوالات در رابطه با لیفت صورت با نخ پاسخ خواهیم داد.

لیفت صورت با نخ سیلوئت چیست و چگونه عمل می کند؟

پاسخ: لیفت صورت با نخ سیلوئت یک تکنیک جدید با کمترین حالت تهاجمی است که برای بالا بردن پوست و جایگذاری پوست در محل مناسب توسط متخصص زیبایی انجام می گیرد. این نخ ها برای بالا بردن بافت و پوست شل شده به شکل داربستی زیر پوست قرار می گیرد. مخروط های قابل جذب که بر روی نخ قرار دارند به بازگرداندن پوست صورت و گردن به محل اصلی خود کمک می کنند. لازم است بدانید که مخروط های موجود بر روی نخ، تولید کلاژن را تحریک کرده و به بازسازی حجم از دست رفته ی پوست صورت که ناشی از پیری است، کمک می کند.

مزایای لیفت صورت با نخ چیست؟

پاسخ: امروزه لیفت صورت با نخ جهت بالا بردن ابروها، گونه ها، چانه، پوست گردن و اصلاح خط لبخند و خطوط اطراف دهان به کار برده می شود.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای لیفت صورت با نخ هستند؟

پاسخ: اگر شما بیش از 38/40 سال سن دارید و در صورت خود دچار افتادگی در نواحی ابرو، گونه، لبها و پوست گردن شده اید می توانید از تکنیک لیفت صورت با نخ بهره مند شوید. برای پاسخ قطعی به این سوال لازم است طی یک جلسه حضوری با متخصص زیبایی مشورت کنید. متخصص زیبایی بعد از بررسی شرایط شما بهترین روش برای جوانسازی پوست را به شما پیشنهاد خواهد داد.

آیا لیفت صورت با نخ نیار به بیهوشی و بستری شدن دارد؟

پاسخ: خیر، لیفت صورت با نخ سیلوئت بدون نیاز به بیهوشی و بستری شدن فرد انجام می شود. برای انجام این تکنیک زیبایی، متخصص زیبایی شما ممکن است تنها از داروی بی حسی موضعی استفاده کند.

چه مدت زمان برای انجام لیفت صورت با نخ نیاز است؟

پاسخ: برای انجام لیفت با نخ برای ناحیه صورت 45 دقیقه زمان و برای لیفت با نخ برای ناحیه گردن تنها به کمتر از 25 دقیقه زمان، نیاز است.

چه مدت زمان برای ریکاروی فرد نیاز است؟

پاسخ: فرد بعد از انجام لیفت صورت با نخ در عرض دو روز می تواند به فعالیت های معمول خود بازگردد، اما معمولا ده روز طول می کشد تا پوست حالت طبیعی خود را به دست آورد و تمام نشانه های لیفت صورت ناپدید شود.

چه نتایجی از لیفت صورت با نخ انتظار می رود؟

پاسخ: اولین و مهم ترین نتیجه لیفت صورت با نخ، داشتن ظاهر طبیعی است. لیفت صورت با نخ کمک می کند ظاهر خسته صورت شما از بین رفته و پوست صورت و گردن شما سرحال و با طراوت شود. شما جوانی سابق پوست صورت خود را به دست می آورید، اما در عین حال این نتایج باید کاملا طبیعی باشد.

ماندگاری نتایج لیفت صورت با نخ چه مدت است؟

پاسخ: متاسفانه هیچ روش جوانسازی به طور دائم نمی تواند روند پیری پوست را متوقف کند. طبق آمار و تحقیقات انجام شده نتایج حاصل از لیفت صورت با نخ، یک دوره چهار ساله خواهد بود. البته این زمان به شیوه زندگی و مراقبت شما از پوستتان بستگی خواهد داشت.

 

برخی از خدمات کلینیک زیبایی دکتر نبی پور، کلینیک زیبایی در تهران:

تزریق بوتاکس

تزریق ژل لب

رفع گودی و تیرگی زیر چشم با فیلر

لیفت صورت با نخ

جوانسازی صورت با نخ

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *