بعد از لیفت صورت چه کاری باید انجام دهید:

بعد از لیفت صورت، استفاده از یخ برای رفع حداکثر تورم، کبودی و عوارض مشابه توصیه می شود. استفاده از یخ همچنین به روند بهبود کمک می کند. استفاده منظم از داروهایی که پزشک زیبایی بعد از عمل توصیه می کند مهم است. به خصوص در روزهای اول، اتخاذ موقعیت خواب با بالاتر بودن سر و تا آنجا که ممکن است ثابت خوابیدن ، به روند بهبود کمک مثبتی می کند. در 2 روز اول نباید حمام طولانی مدت بروید.

پس از لیفت صورت، هنگام آرایش و شانه زدن موها باید حساس و ملایم عمل کرد. در طی 6 ماه اول ، باید از کرم هایی با فاکتور محافظت در برابر آفتاب استفاده شود و از فعالیت هایی مانند حمام بخار و سونا خودداری شود. بعد از لیفت صورت ، باید از فعالیت های شدید ورزشی و انواع ورزش هایی که به قدرت بدنی نیاز دارند ، انجام فعالیت های سنگین مانند کارهای خانه خودداری کرد و باید استراحت کرد. به طور کلی ، می توان در 2هفته به کار و زندگی اجتماعی بازگشت.

خطرات لیفت صورت:

تجمع کوچک خون (هماتوم) که ممکن است پس از این عمل رخ دهد ، گاهی اوقات می تواند مشکلات زیبایی ایجاد کند. بنابراین باید توصیه های پزشک زیبایی را انجام داد. عفونت یکی از عوارض نادر پس از این کار است. از بین رفتن پوست در صورت سیگار کشیدن می تواند یک مشکل جدی باشد. بی حسی و ریزش موی سر ممکن است نادر باشد. با این حال ، مو و احساس حتما برمی گردند.

لیفت صورت

عوارض نادر:

 • خون ریزی
 • اسکار
 • عفونت
 • ریزش مو
 • آسیب عصبی و بی حسی

فرآیند بازیابی پس از عمل لیفت صورت:

زمان بهبود بعد از عمل لیفت صورت در افراد مختلف متفاوت است. نوع عمل بر روند بهبود در ناحیه مداخله شده تأثیر می گذارد. در 3 روز اول ، ممکن است ورم در ناحیه سر و گردن ایجاد شود. ورم از روز 3 و 4 پس از لیفت صورت به تدریج کاهش می یابد و ممکن است 3 هفته طول بکشد تا کاملاً از بین برود. پس از لیفت صورت ، کاهش احساس ، بی حسی در ناحیه مربوطه ، تورم و تغییر رنگ پوست برای چند هفته قابل مشاهده است ، این اثرات طی چند هفته کاهش یافته و از بین می روند. قرمزی و کبودی معمولاً در هفته 3 از بین می رود.

لیفت صورت به روش غیرجراحی (جوان سازی):

“لیفت صورت به روش غیر جراحی” ، همانطور که نامیده می شود ، نام کلی مجموعه ای از اقدامات است که برای معکوس کردن اثرات چین و چروک ، افتادگی و پیری مشابه در ناحیه صورت و گردن با روش های غیر جراحی انجام می شود. لیفت صورت بدون جراحی روشی است که با چندین کاربرد قابل انجام است. این برنامه ها

 • لیفت صورت غیر جراحی با برنامه های فیلر
 • لیفت صورت غیر جراحی با روش اولتراپی
 • لیفت صورت غیر جراحی با فرکانس رادیویی فرکشنال
 • لیفت صورت غیر جراحی با VShape
 • لیفت صورت بدون جراحی با مزوتراپی صورت
 • لیفت صورت غیر جراحی با لیزر Clearlift
 • لیفت صورت غیر جراحی با نخ

تا سن 50 سالگی ، هر یک از این تکنیک ها روش های درمانی هستند که می توانند به صورت جداگانه یا ترکیبی انجام شوند تا جوان سازی مورد نیاز را تأمین کنند.

با لیفت طبیعی صورت از چین و چروک خلاص می شوید:

برنامه های آرایشی و مبتنی بر ورزش که می تواند به شما در از بین بردن چین و چروک اولیه کمک کند ، “لیفت طبیعی صورت” نامیده می شود. می توان با استفاده از یوگا، ماساژ، کلاژن و ویتامین های مراقبت از پوست، ورزش ها، ماسک های طبیعی صورت و روش های مشابه، اثرات منفی زمان را کاهش داد.

سوالات متداول درباره لیفت صورت:

سوالات متداول درباره لیفت صورت

اثر لیفت صورت چه مدت است؟

تأثیر لیفت صورت در افراد مختلف متفاوت است. این مدت بیشتر بستگی به تعدادی از عوامل مانند وضعیت سلامت عمومی فرد ، ذخیره کلاژن ، سیگار کشیدن ، میزان محافظت در برابر آفتاب دارد.

آیا نیازی به لیفت صورت ثانویه است؟

می توان بعد از گذشت دوره موثر ، برای یک لیفت صورت جدید برنامه ریزی کرد. قبل از این فرآیند ، اگر در عمل انجام شده هیچ عارضه ای وجود نداشته باشد و تأثیر عمل انتظارات را برآورده کند ، نیازی به لیفت صورت ثانویه نیست.

میزان موفقیت لیفت صورت چقدر است؟

در لیفت صورت ، میزان موفقیت و به دست آوردن نتیجه مطلوب 95 درصد و بالا است. قطعا 5٪ با میزان موفقیت منفی پس از عمل ثانویه به نتیجه مطلوب می رسد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *