ناحیه صورت ما از نظر زیبایی ظاهری بسیار مهم است. در نتیجه افزایش سن و عوامل دیگر، ممکن است افتادگی روی پیشانی رخ دهد. اگرچه تمرینات کششی پیشانی می تواند تا حدودی مفید باشد، اما در برخی موارد، مداخله پزشکی- زیبایی ممکن است اجتناب ناپذیر شود. زیبایی لیفت پیشانی یا لیفت ابرو اثرات نیروی جاذبه را معکوس می کند و بافت های نرم پیشانی را سفت می کند تا پوست پیشانی، پلک ها و ابروهای شما ظاهری جوان تر داشته باشد. روش های لیفت پیشانی شامل روش های مختلف در مکان های مختلف وجود دارد. هدف روش‌های لیفت پیشانی این است که ناحیه پیشانی و ابرو را سرزنده‌تر و زیباتر نشان دهند.

برای افرادی که پیشانی کمی فرورفته دارند، لیفت پیشانی بدون جراحی برای بیرون زدگی پیشانی بسیار مفید است. هر ساله هزاران نفر روش های موفق لیفت پیشانی و لیفت ابرو را ترجیح می دهند و از نتایج آن راضی هستند. کشش پیشانی از نظر قیمت نیز سودمند است. روش های مختلف لیفت پیشانی وجود دارد. با پزشک خود می توانید مناسب ترین آنها را تعیین کنید. در این مقاله می توانید اطلاعات دقیقی در مورد کاربردهای لیفت پیشانی بدون جراحی پیدا کنید.

لیفت پیشانی چیست؟

لیفت پیشانی چیست؟

افتادگی یا پایین آمدن ابروها ظاهری خسته، غمگین یا بدخلق ایجاد می کند. این وضعیت می تواند به پیامدهای منفی هم از نظر زیبایی و هم از نظر روانی منجر شود. اگر چین و چروک های عمیق افقی روی پیشانی، خطوط اخم بین ابروها یا قسمت بالای بینی دارید، اگر پوست یا بافت چربی اضافی روی چشمانتان آویزان است، می توانید با زیبایی لیفت پیشانی از این مشکلات خلاص شوید.

چه زمانی لیفت پیشانی ضروری است؟

برنامه های لیفت ابرو، پیشانی را به حالتی جوان تر می برد. بنابراین، این مشکلات در دراز مدت حل می شود. همه این‌ها باعث می‌ شود شما شادتر، دوستانه‌ تر و نزدیک‌ تر به نظر برسید. انتخاب تکنیک لیفت ابرو برای نتیجه بسیار مهم است، بنابراین پزشک شما باید وضعیت شما را به طور دقیق بررسی کند و بر این اساس راه حلی را توصیه کند. اگر حداقل از یکی از شرایط زیر رنج می برید، می توانید از زیبایی لیفت پیشانی استفاده کنید:

اولویت لیفت پیشانی:

  • اگر قسمت بیرونی ابروی شما افتاده است و حالت چهره غمگینی ایجاد می کند.
  • اگر قسمت میانی ابروی شما آویزان شده و باعث حالت عصبانیت شما می شود.
  • اگر به نظر می رسد که ابروهای شما همیشه در حالت اخم هستند،
  • اگر سطح پلک بالایی شما به دلیل افتادگی بافت ها بسته است و مانع آرایش کردن این ناحیه می شود.
  • اگر از سلامت عمومی خوبی برخوردار هستید و انتظارات واقع بینانه دارید، به احتمال زیاد کاندیدای خوبی برای عمل های زیبایی لیفت پیشانی هستید.

روش های لیفت پیشانی بدون جراحی:

لیفت پیشانی بدون جراحیروش های لیفت پیشانی بدون جراحی امکان دستیابی به اهداف زیبایی لیفت پیشانی را بدون هیچ گونه مداخله جراحی فراهم می کند. روش های لیفت پیشانی بدون جراحی عبارتند از:

درمان فیبروبلاست فیبروسل:

از یک تکه پوست کوچک استفاده می شود که با بی حسی موضعی از پشت گوش بیمار گرفته می شود. این قسمت جدا شده و در آزمایشگاه تکثیر شده و به پوست تزریق می شود. جوانسازی صورت یکی از روش های ضروری برای کاربردهای زیبایی مانند جوانسازی صورت است. در سال های اخیر در کشور ما بیشتر و بیشتر شده است. از آنجایی که با استفاده از قطعات گرفته شده از بدن خود بیمار ساخته می شود، خطر آلرژی وجود ندارد.

جوانسازی پوست با رادیو فرکانس فرکشنال:

در این کاربرد امواج رادیویی با تکنیک لیزر فرکشنال مستقیماً به زیر پوست فرستاده می شوند. هیچ تاثیری روی سطح پوست ندارد. به لطف این فرآیند، تولید کلاژن در زیر پوست تسریع می ‌شود و در نتیجه ساختاری سالم‌ تر و زنده‌تر ایجاد می ‌شود. تاثیر مهمی در ترمیم آسیب های پوستی ناشی از افزایش سن و بازسازی پوست دارد.

پرکننده کلاژن:

یکی از متداول ‌ترین روش‌های مورد استفاده در لیفت پیشانی بدون جراحی، پر کردن کلاژن است. با پر کردن در برابر شکستگی کلاژن در پوست ناشی از افزایش سن، ساختار کلاژنی که خاصیت ارتجاعی و روشنایی پوست را فراهم می کند تقویت می شود. بنابراین، پوست ظاهری جوان تر و شاداب تر پیدا می کند.

قیمت لیفت پیشانی بدون جراحی:

قیمت لیفت پیشانی بدون جراحی

نوع لیفت ابرویی که انجام می دهید به ویژگی های صورت و ترجیحات زیبایی شناختی شما بستگی دارد. هدف از لیفت پیشانی بدون جراحی کمک به شما برای دستیابی به زیباترین و طبیعی ‌ترین نتایج و همچنین آسان ‌تر و راحت ‌تر کردن آن‌ها است. لیفت پیشانی بدون جراحی در سال های اخیر به طور فزاینده ای در کشور ما رایج شده است. ویژگی های قیمت لیفت پیشانی ممکن است بسته به شرایط بیمار و ماهیت روشی که باید انجام شود متفاوت باشد. در نتیجه معاینه اولیه، پزشک مناسب ترین روش ها را برای شما تعیین می کند و به شما اطلاع می دهد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *