هر آنچه که در مورد فیلر لب کنجکاو هستید بدانید

فیلر لب چیست؟

فیلر لب یک فرایند زیبایی است که به شما امکان می دهد لب های حجیم داشته باشید. امروزه فیلر رایج ترین روشی است که برای پر کردن لب استفاده می شود. انواع فیلرهای پوستی برای تزریق لب ها و اطراف لب وجود دارد. متداول ترین نوع فیلرها محصولاتی است که حاوی موادی مانند اسید هیالورونیک هستند. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن یافت می شود. این به افزایش حجم لب کمک می کند.

حجیم شدن لب ها اغلب اعتماد به نفس را افزایش می دهد. اگر می خواهید ظاهر لب ها را زیباتر کنید ، گزینه های بسیاری دارید. این روش ها همچنین خطوط و چین و چروک های اطراف لب را کاهش می دهد.

هر آنچه که در مورد فیلر لب کنجکاو هستید بدانید

برای هر کسی که از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشد مناسب است. مانند سایر کارهای زیبایی ، بزرگ کردن لب نیاز به تخصص دارد. مانند هر روش پزشکی ، در صورت بروز هرگونه حساسیت و دارویی که استفاده می کنید باید به متخصص خود اطلاعات دهید ، همچنین باید تاریخچه پزشکی خود را نیز بیان کنید. برخی از بیماری ها مانند دیابت احتمال بروز عوارض را افزایش می دهد. استعمال سیگار نیز می تواند عارضه ایجاد کند.

چه افرادی برای انجام فیلر لب مناسب هستند؟

با پیشرفت سن ، لب ها نازک تر و کوچک شده و به این دلایل جذابیت خود را از دست می دهند. با فیلر لب، لب هایی که شکل خود را از دست داده و صاف شده حجیم و پر می شود. علاوه بر این ، خطوط افقی اطراف لب ممکن است علائم پیری را نشان دهد. این خطوط ممکن است به پایین بیایند ، و باعث بیان ناخوشایند شوند. از فیلرها می توان برای حذف این خطوط نیز استفاده کرد. بعلاوه ، حجیم کردن لب فقط در افراد مسن ممکن است مورد نیاز نباشد. از نظر ساختاری ، یعنی افرادی که دارای لب های نازک مادرزادی هستند ، می توانند لب های طبیعی و حجیم با فیلر داشته باشند.

انواع فیلرهای لب چیست؟

از فیلرهای پوستی برای زیبایی ظاهری لب استفاده می شود. بسته به فیلر مورد استفاده ، اثرات عملکرد شما دائمی یا موقت خواهد بود. ماده ای به نام اسید هیالورونیک (HA) که در جوانی ترشح می شود لب را پر ، انعطاف پذیر و مرطوب نگه می  دارد. فیلرهای پوستی اثرات HA را شبیه سازی می کنند ، باعث افزایش حجم لب ها و کاهش خطوط کناره های لب می شوند. Artecoll یک ماده مصنوعی است که سبب تورم لب ها می شود. از آنجا که این ماده مصنوعی است ، نسبت به کلاژن یا تزریق چربی خطر بیشتری از واکنش های آلرژیک دارید ، اما عمر طولانی تری دارد. اتولوگ تزریق کلاژن از قسمت دیگری از بدن است. هیچگونه خطر واکنش آلرژیک وجود ندارد ، اما نتایج فقط موقتی هستند. این می تواند گزینه خوبی برای افرادی باشد که برای حجیم کردن دائمی آماده نیستند.  چربی هایی که از باسن یا بدن گرفته می شود می تواند به لب تزریق شود. هیچگونه خطر واکنش آلرژیک وجود ندارد و ممکن است نتایج دائمی به دست آورید. Hylaform از مواد طبیعی بدن تشکیل شده است که به اسید هیالورونیک معروف است. خطر عفونت وجود ندارد؛ اما باید تکرار شود زیرا این یک راه حل موقت است. Restylane یک ژل شفاف است. حاوی اسید هیالورونیک است. بدن تا شش ماه پس از تزریق آن را جذب می کند.

گزینه های انتخابی در فیلرلب چیست؟

اگر فیلر لب انجام دهید به احتمال زیاد تحت بی حسی موضعی انجام می شود. بسته به مشکل، از معاینه پزشک تا انجام عملیات ممکن است 2 ساعت طول بکشد و همان روز مرخص می شوید. پیوند چربی یک روش جراحی برای قرار دادن چربی خود بر روی لب های شما برای رسیدن به لب های حجیم است. می توانید به نتایج پایدار برسید ، اما این روش در افراد مختلف متفاوت است.

روند بهبود در فیلر لب چیست؟

در فیلر موقت بوتاکس ، می توانید یک ساعت پس از عمل به زندگی روزمره خود بازگردید. اگر می خواهید جراحی کاشت یا پیوند داشته باشید ، بهبود شما تا دو هفته بعد از عمل جراحی طول می کشد. در مورد زمان بهبود باید از متخصص خود سؤال کنید. اگر فردی از نظر جسمی فعال هستید ، نباید چند روز بعد از تزریق و شاید چند هفته بعد از عمل کاشت ورزش کنید.

هر آنچه که در مورد فیلر لب کنجکاو هستید بدانید

کارهایی که قبل از فیلر لب باید انجام دهید؟

اگر سیگار می کشید ، ممکن است نیاز داشته باشید که یک هفته قبل از عمل سیگار را متوقف کنید. باید دستورالعمل های پزشکی را با دقت رعایت کنید. در مورد پیراهن یا بلوزی که تصمیم دارید آن روز بپوشید ، دقت کنید. پیراهن با دکمه های جلویی بسیار راحت تر است. قبل از عمل نباید از رقیق کننده خون استفاده کنید. برای استفاده بعد از عمل ، باید یخ ، بالش راحت  ، پمادهایی که توسط  متخصص توصیه می شود ، و غذاهای نرم که نیازی به جویدن ندارند ، داشته باشید.

آیا زیبایی فیلر لب برای شما مناسب است؟

اگر می خواهید زیبایی لب انجام دهید ، ابتدا باید مشخص کنید که چه نوع لبی را می خواهید. زیرا انواع مختلف لب وجود دارد. باید مطمئن باشید که کدام یک از این نوع لب ها بیشتر با چهره شما سازگار است. البته ، هنگام تعیین این موضوع ، باید اطمینان حاصل کنید که صورت شما با طرح کلی سازگار است و با ساختار لب شما مطابقت دارد. همچنین توصیه می کنم گزینه ها و توصیه هایی را که متخصص به شما ارائه می دهد در نظر بگیرید.

مواردی که فیلر لب انجام می شود:

  • لب های نازک
  • لب های صاف
  • چین و چروک دور لب
  • لب های نامتقارن
  • خطوط عمودی (مخصوصاً در افراد سیگاری دیده می شود)

لب های نازک و صاف باعث می شوند صورت شما پیرتر و ناراحت به نظر برسد. لب حجیم  لبخند را زیباتر می کند و زیبایی سایر اندام های صورت را برجسته می کند.

همچنین باید قبل از فیلر لب ، سیگار کشیدن را متوقف کنید و وضعیت سلامتی عمومی شما خوب باشد.

Source: www.dudakdolgusu.com

آموزش

انواع فیلرهای لب چیست؟تزریق ژل لبروند بهبود در فیلر لب چیست؟فرق فیلر لب با ژل لب چیستفیلرفیلر دائمی لبفیلر لب بهتر است یا ژلفیلر لب چیست و چگونه انجام می‌شود؟فیلر لب چیست و چه مزایا و عوارضی دارد؟فیلر لب چیست؟گزینه های انتخابی در فیلرلب چیست؟مزایا و معایب فیلر لب چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *