هزینه تزریق بوتاکس

چین و چروک یا خطوط تقلید به ویژه با افزایش سن افزایش می یابد. تقلیدها یک عنصر اساسی در زندگی روزمره هستند.

با استفاده از تقلید بیشتر ، از آنجایی که با ساختار عضلات و پوست ارتباط  دارد در برخی افراد زودتر ایجاد شده و عمیق تر به نظر می رسد. به منظور کاهش علائم و خطوطی که بر روی پوست با تقلید ایجاد می شود ، از بوتاکس استفاده می شود. اگرچه درمان یکباره نیست ، اما هر کاربرد بوتاکس دارای اثر 4 تا 6 ماهه است.

هزینه تزریق بوتاکس

بوتاکس چیست؟

بوتاکس در واقع از سمومی به نام “سم بوتولینوم A بوتاکس” که تأثیر آرامش بخشی بر روی عضلات دارد مشتق شده است. در آزمایشگاه های پیشرفته ، تاکسین به صورت مصنوعی جدا شده و برای استفاده پزشکی در دسترس است. بوتاکس نه تنها برای اهداف زیبایی بلکه در شاخه های مختلف پزشکی نیز بطور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد بوتاکس باید توسط پزشک زیبایی باتجربه انجام شود که دانش خوبی در مورد آناتومی دارد.

پوستی صاف با درمان بوتاکس:

بوتاکس مخصوصاً برای درمان خطوط پیشانی ، خطوط اخم ، پنجه کلاغی ، خط لب و خطوط گردن و همچنین برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک در آینده مورد استفاده قرار می گیرد. بوتاکس یک داروی مورد استفاده برای کاهش و نابود کردن خطوط تقلید است که با سن ظاهر می شود.

درمان بوتاکس سن خاصی ندارد. Botoks معمولاً برای افراد  30 سال و بالاتر انجام می شود. اگر چین و چروک از 20 سالگی شروع شود (به دلایلی مانند فعالیت عضله ، ساختار پوست) ، بوتاکس در این سن نیز قابل انجام است. در حقیقت ، اثر اصلی استفاده از بوتاکس ، اثر پیشگیرانه بر روی عضلات تقلید کننده است که هنگام استفاده به طور مرتب باعث ایجاد چین و چروک می شود.

مناطق استفاده از بوتاکس:

  • بوتاکس یک روش مؤثر برای درمان و پیشگیری از چین و چروک صورت است.
  • همچنین در درمان باندها (باندهای پلاتیسما) در گردن از بوتاکس ، استفاده می شود.
  • در درمان میگرن از اثر شل کننده بوتاکس بر روی عضلات استفاده می شود.
  • یکی دیگر از کاربردهای درمان بوتاکس ، تعریق بیش از حد زیر بغل است. بوتاکس زیر بغل ، که از ترشح عرق از غدد عرق زیر بغل جلوگیری می کند ، تقریباً 6 ماه ماندگاری دارد

برنامه های بوتاکس ، که بسیار ساده به نظر می رسند ، در واقع برنامه ای هست که نیاز به دانش ، توجه و تجربه آناتومی دقیق پزشک زیبایی دارد.

هزینه بوتاکس:

بوتاکس یک داروی وارداتی است. قیمت بوتاکس به ارز خارجی ایندکس می شود. چه کسی بوتاکس را انجام می دهد مهم است. این کار باید توسط پزشکان زیبایی انجام شود که تجربه خوب دارند. آشنایی با منطقه کاربرد مهم است.

هزینه بوتاکس در همه جا تغییر می کند و این که آیا بوتاکس ارزان یک داروی بوتاکس بد است خیلی مورد توجه است. هزینه بوتاکس به طور کلی از پزشک زیبایی به پزشک زیبایی دیگر متفاوت است. برخی از مراکز و پزشکان می توانند یک کمپین بوتاکس درست کنند. با دنبال کردن ارزان ترین کمپین های قیمت بوتاکس که هر از چند گاهی انجام می شود می توانید این سرویس را با ارقام مناسب تر انجام دهید.

هزینه بوتاکس صورت ، بوتاکس میگرن ، بوتاکس زیر بغل ، بوتاکس فک به دلیل دوزهایی که در روش ها و دوزها مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است.

یک درمان بوتاکس اشتباه می تواند به مدت 6 ماه زندگی و کیفیت زندگی شما را مسموم کند. مرکزی که بوتاکس انجام می شود مهم است. پرستار ، مسئول بهداشت ، نمی توانند بوتاکس انجام دهند.

تعداد قسمت هایی که بوتاکس استفاده خواهد شد و میزان استفاده از بوتاکس از جمله عواملی است که بر هزینه بوتاکس تأثیر خواهد گذاشت.  به عنوان مثال ، در “بوتاکس میگرن” در مجموع 160 واحد بوتاکس استفاده می شود. در مناطقی که نیاز به تخصص دارند ، هزینه بوتاکس متفاوت است.

“اگر من با دوستم برای درمان بوتاکس مراجعه کنم، آیا هزینه بوتاکس کاهش می یابد؟ کم نمی شود… چون که با توجه به آناتومی فعلی هر فرد ، ساختار عضلات ، چین و چروک میزان دوزهای بوتاکس متفاوت است. بیشتر اوقات فرد به بیش از 50 واحد بوتاکس احتیاج دارد.

هزینه تزریق بوتاکس

بوتاکس چگونه انجام می شود؟

بوتاکس درمانی است که با میکرو سوزن های نازک تر از مو روی عضلات تقلیدی تزریق می شود. با بوتاکس ، فعالیت های عضلانی به طور موقت مسدود می شوند (به طور متوسط 6 ماه) و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می شود.

قبل از استفاده از بوتاکس ، قسمت موردنظر با محلول ضد عفونی کننده تمیز می شود. تزریق میکرو در نقاط از پیش تعیین شده انجام می شود. تمام برنامه های بوتاکس صورت 15-10 دقیقه طول می کشد.

بوتاکس چند بار انجام می شود؟

بوتاکس درمانی نیست که یک بار انجام شود. هر برنامه بوتاکس دارای اثر 4 تا 6 ماه است. با این حال ، در درمان بوتاکس به طور منظم و طولانی مدت مشاهده می شود که در قسمت هایی مانند پیشانی ، اطراف چشم و بین ابرو که فعالیت عضلات شدید است چین و چروک ایجاد می شود.

مجدداً با کاربرد منظم بوتاکس ، از خطوط جدید و هنوز شکل نگرفته با پتانسیل عمیق تر جلوگیری می شود. این یک اثر محافظ نامیده می شود. تولید کلاژن در نواحی چروکیده پوست کند می شود ، بنابراین با شروع چین و چروک در هر ناحیه ، این روند خیلی سریع رشد می کند. بوتاکس احتیاطی است که قبل از ایجاد این شرایط منفی انجام می شود.

مواردی که افراد بعد از بوتاکس باید به آن دقت کنند:

افرادی که بوتاکس انجام داده اند نباید آن قسمت را بمالند. دراز کشیدن روی صورت و پرهیز از فعالیت بدنی بیش از حد (ورزش پس از بوتاکس) یکی از کارهایی است که نباید بعد از بوتاکس انجام شود. همچنین توصیه می شود پس از درمان بوتاکس از داروهای رقیق کننده خون (آسپرین ، کومادین و غیره)  چای سبز ، ویتامین ای ، امگا 3 استفاده نکنید. زیرا آنها حاوی موادی هستند که خون را رقیق می کنند. به بیمارانی که  از رقیق کننده خون استفاده می کنند ، توصیه می شود 7-5 روز قبل از درمان بوتاکس از آنها استفاده نکنند.

Source: www.tarikcavusoglu.com

مقالات پوست، مو و زیبایی

بوتاکسبوتاکس ارزان قیمتبوتاکس چگونه انجام می شود؟بوتاکس چند بار انجام می شود؟بوتاکس چیست؟بوتاکس صورتپوستی صاف با درمان بوتاکستزریق بوتاکسقیمت بوتاکس بر اساس برندقیمت بوتاکس خط خندهقیمت بوتاکس صورتقیمت بوتاکس نورونوکس 100 واحدیمناطق استفاده از بوتاکسهزینه بوتاکسهزینه بوتاکس دائمیهزینه بوتاکس گونههزینه تزریق بوتاکسهزینه و قیمت بوتاکس صورت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *