هزینه تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر روشی است که برای از بین بردن ظاهر پیر و خسته زنان و مردان به دلیل گودی و کبودی زیر چشم به کار می رود. این تاثیرات  که در اطراف چشم ها ایجاد می شود ، در اثر از دست رفتن حجم چربی زیر چشم و ذوب شدن ساختار استخوان ایجاد می شود. با تزریق فیلر ، افزایش حجم حاصل می شود و کبودی ها و گودی ها حتی چین و چروک از بین می رود. در حقیقت ، همه این مشکلات به لطف کاربرد در یک زمان ، باعث می شود پوست برای مدت طولانی جوان به نظر برسد.

هزینه تزریق فیلر زیر چشم

با استفاده از تزریق فیلر زیرچشم:

 • کبودی زیرچشم
 • گودی زیر چشم
 • حلقه های قهوه ای رنگ زیر چشم
 • چین و چروک زیر چشم
 • چهره خسته ، غمناک و پیر از بین می رود.

در تزریق فیلر ، اسید هیالورونیک  که ویسکوزیته بالایی دارد و به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد ، باید ترجیح داده شود. از آنجا که این ماده در محیط ازمایشگاهی تهیه می شود استریل است و باعث ایجاد عفونت یا  واکنش های آلرژیک  نمی شود. موادی غیر از این قابل اعتماد نیستند زیرا باعث ایجاد عوارض می شوند و توسط افراد حرفه ای ترجیح داده نمی شوند.

اگرچه فیلرهای حاوی اسید هیالورونیک عوارض جانبی ایجاد نمی کند ، اما برای مادران باردار یا شیرده کاربرد ندارد. همچنین برای کودکان زیر 12 سال مناسب نیست. غیر از آن؛

 • به دلیل احتمال خونریزی در بیماران هموفیلی که اختلالات انعقادی دارند ، اعمال نمی شود.
 • در دوره ای که بیماری های خود ایمنی مانند SLE ، تیروئیدیت هاشیموتو فعال است ، کاربرد ندارد.
 • برای افرادی که به فیلرها حساسیت دارند کاربرد ندارد.

هزینه تزریق فیلر:

فیلر با استفاده از ماده های خاصی ساخته می شود. ماده استفاده شده حاوی ماده واحدی نیست. این ترکیب از مخلوط بیش از یک ماده برای رسیدن به اثر مطلوب روی پوست تشکیل شده است. ماده ویژه ای که در فیلر استفاده می شود با محاسبه نسبت های ایده آل بدست می آید. آنتی اکسیدان ، آمینو اسید ، ویتامین B6 ، به همراه اسید هیالورونیک ، در یک روش مناسب با یک تکنیک خاص مخلوط می شوند و به یک فیلر تبدیل می شوند. پس از آماده شدن فیلر ، به کمک تزریق نوک ریز روی استخوان تزریق می شود.

همانطور که می توان فیلر را فقط زیر چشم تزریق کرد، همچنین می توان با چندین کاربرد زیبایی   انجام داد و در صورت انجام روش های اضافی مانند تزریق گونه و پلک فوقانی هزینه تزریق تغییر می کند.  در عین حال ، در هنگام تعیین هزینه ، شرایط زیر چشم فرد و میزان اسید هیالورونیک از معیارهای مهم در تعیین هزینه است.

اینکه آیا یک برنامه اضافی برای بیمار انجام شده است یا نه ، باعث تغییر در هزینه ها می شود. عواملی از قبیل تخصص ، دانش و تجربه پزشک زیبایی منتخب ، تجهیزات کلینیکی که برنامه در آن انجام خواهد شد ، استان ، منطقه و راحتی که به بیمار ارائه می شود نیز بر  هزینه تأثیر می گذارد. دقیق ترین اطلاعات مربوط به هزینه پس از مصاحبه مقدماتی با پزشک زیبایی منتخب و برنامه ریزی براساس آن مشخص می شود.

تزریق فیلر زیر چشم چیست؟

ناحیه چشم برجسته ترین ویژگی پیشرفت سن است. تورم ، کبودی و گودی زیر چشم ممکن است باعث شود فرد پیرتر از سن خود به نظر برسد. تزریق فیلر برای به حداقل رساندن علائم پیری ، به ویژه در ناحیه چشم ، ترجیح داده می شود. روش تزریق فیلربرای افرادی که می خواهند جوان تر و پویاتر به نظر برسند ، بسیار موثر است و با کاهش اختلاف کانتور بین چشم و گونه ها ، به داشتن ظاهر سالم تر کمک می کند. با از بین رفتن اختلاف کانتور ، اختلاف رنگ در پوست نیز می تواند از بین برود.

از آنجا که پوست زیر چشم بسیار نازک و ظریف است ، یک واکنش مثبت فوری بعد از استفاده وجود دارد. به خصوص برای کبودی و سیاه شدن ، این تزریق نتایج بسیار موفقی  دارد. علاوه بر تغییر رنگ ، می توان از تزریق فیلر برای از بین بردن خطوط ریز زیر چشم استفاده کرد.

بعد از استفاده ، بافت زیر چشم نور را بیشتر منعکس می کند و به داشتن ظاهر جوان تر کمک می کند. با استفاده از این برنامه ، یک اثر جوان سازی در طولانی مدت روی سطح پوست رخ می دهد و این جوان سازی توسط خود بدن ایجاد می شود. دلیل این امر این است که فرمول مورد استفاده برای تجویز باعث افزایش تولید کلاژن در بدن می شود.

تأثیر فیلر تقریباً 1.5 سال است. در پایان این دوره ، اثر فیلر به تدریج از بین می رود. با این حال ، شرایط زندگی فرد می تواند بر مدت زمان ماندگاری تأثیر بگذارد. در حالی که مصرف سیگار و الکل باعث کاهش این مدت زمان می شود ، یک زندگی سالم و متعادل می تواند ماندگاری فیلر را تا 3 سال افزایش دهد.

هزینه تزریق فیلر زیر چشم

افرادی که تزریق فیلر انجام می دهند:

آنها ابراز می کنند که ظاهر کاملاً طبیعی پیدا می کنند و به لطف ظاهر جوان تر ، اعتماد به نفس آنها بیشتر می شود.

علاوه بر این ، مزایای تزریق فیلر عبارتند از:

 • روشن شدن و احیای اطراف چشم
 • نتیجه مطلوب می تواند بلافاصله حاصل شود.
 • یک کاربرد عملی و آسان است که باعث می شود بیماران دچار درد و رنج نشوند.
 • از آنجا که ماندگاری آن طولانی است ، افرادی که تزریق فیلر انجام داده اند رضایت دارند.

فواید اسید هیالورونیک که در محتوای فیلر استفاده می شود:

 • پوست را انعطاف پذیر و صاف می کند
 • به جلوگیری از زخم های آکنه کمک می کند.
 • با التهاب و تحریک که ممکن است روی پوست ایجاد شود ، مبارزه می کند.
 • به حفظ و بازسازی خاصیت ارتجاعی بافت ها کمک می کند.
 • کاهش الیاف کلاژن باعث از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست می شود. اسید هیالورونیک به محافظت از الیاف کلاژن کمک می کند.
 • بازسازی و ترمیم سلولی با افزایش سن کندتر می شود. اسید هیالورونیک در معکوس کردن این وضعیت نقش دارد.

Source: www.alpermeteugurlu.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *