با گذشت زمان پوست انسان به دلیل از دست دادن کلاژن و چربی دچار تغییر شده و در نتیجه شادابی و جوانی خود را از دست می دهد و علائمی همچون چین و چروک، خطوط کوچک و عمیق در ناحیه خط لبخند و یا پیشانی به وجود می آید و به این ترتیب چهره شروع به نشان دادن علائم پیری از خود می کند.

که این موضوع برای بسیاری از افراد امری مهم و ناراحت کننده است. امروزه با پیشرفت های چشمگیری که در بسیاری از زمینه های علمی شده است. محققان و پزشکان راه های بسیاری را برای برطرف کردن این مشکل نیز پیدا کرده اند.

که این روش ها می تواند موقتی یا دائمی بوده و تاثیر بسیار زیادی بر جوان سازی و زیبا سازی دوباره چهره افراد داشته باشد و اعتماد به نفس آن ها را که ممکن است به خاطر این موضوع از بین رفته باشد را دوباره بازگرداند. در میان روش های موقتی که برای پر کردن نواحی مختلف صورت می توان از آن استفاده کرد.

 

هزینه تزریق فیلر

تزریق فیلر که در آن از انواع فیلرها و پرکننده های صورت به منظور پر کردن نواحی مختلف استفاده می شود، امروزه از طرفداران بسیاری برخوردار است. چرا که این عمل در حین موقت بودن از ماندگاری بیشتری در مقایسه با سایر روش های موقت جوان سازی صورت برخوردار است. و همچنین دارای سازگاری بیشتری نیز با بدن انسان است. اما انجام این عمل زیبایی بنابر فاکتورهای مختلف با قیمت های متفاوتی انجام می پذیرد.

هزینه تزریق فیلر صورت چقدر است؟

هزینه مربوط به عمل جوان سازی چهره با استفاده از تزریق فیلر بسته به فاکتورهای زیر متفاوت است. اولین موردی که در میزان هزینه تزریق فیلر موثر است منطقه ای است که فرد می خواهد تزریق فیلر را برای آن انجام دهد و همچنین تعداد نواحی که قرار است تزریق فیلر برای آن صورت بگیرد.

هر چه قدر که ناحیه مورد تزریق وسیع تر باشد و تعداد نواحی مورد هدف بیشتر باشد یعنی به میزان بیشتری از ماده پرکننده نیاز است در نتیجه هزینه عمل نیز افزایش خواهد یافت. دیگر عاملی که در میزان هزینه تزریق فیلر موثر است شدت موضوع مورد نظر است.

یعنی هر چه موضوع مورد نظر که میخواهد به وسیله تزریق فیلر پر شود، دارای چین و چروک های بیشتر بوده و یا دارای خطوط عمیق تری باشد نشان دهنده این است که می بایست از مواد پرکننده بیشتری برای درمان آن ناحیه استفاده نمود. بنابراین به طبع هزینه تزریق نیز افزایش خواهد یافت.

یکی دیگر از مواردی که در میزان هزینه تزریق فیلر بسیار اهمیت دارد، نوع ماده پرکننده ای است که برای انجام این عمل مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه مواد پرکننده بسیاری به منظور انجام تزریق فیلر در بازار موجود است که همه آن ها بر پایه مواد خاصی ساخته شده اند.

روز به روز سعی بر آن شده است که مواد پرکننده ای به بازار عرضه گردد که دارای بالاترین کیفیت بوده و از مواد طبیعی ساخته شده باشد که بیشترین سازگاری را نیز با بدن فرد داشته باشد. و عوارض ناشی از انجام این عمل را برای بیماران به حداقل برساند.

بنابراین هر چه ماه پرکننده مصرفی که توسط پزشک استفاده میشود از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، قطعا دارای قیمت بالاتری نیز خواهد بود و به این ترتیب می تواند بر هزینه عمل تزریق فیلر تاثیر بگذارد. همچنین تخصص پزشکی که می خواهد عمل تزریق فیلر را برای شما انجام دهد بسیار حائز اهمیت است.

همچنین هزینه عمل تزریق فیلر در کلینیکی که شما انتخاب میکنید نیز بسته به پزشک متخصص و شرایط کلینیک می تواند متفاوت باشد. هزینه انجام این عمل توسط یک متخصص زیبایی با تجربه ممکن است بیشتر از زمانی باشد که یک پزشک یا تکنسین کم تجربه تر بخواهد این عمل را انجام دهد. اما انجام این عمل توسط متخصص زیبایی می تواند به رسیدن شما به یک نتیجه مطلوب تر و بهتر کمک کند.

یکی از مواردی که شاید بسیاری از افراد از آن مطلع نباشند این است که هزینه تزریق فیلر در یک ناحیه واحد از صورت نسبت به تزریق به چندین ناحیه مختلف ارزان تر است. چرا که در این حالت هم از مواد پرکننده کمتری استفاده میشود و هم مدت زمان کمتری برای انجام عمل نیاز است.

همچنین در بسیاری از موارد پزشکان و کلینیک های زیبایی به افرادی که قصد انجام تزریق فیلر را در بیش از یک ناحیه دارند، تخفیفات کلی را ارائه می دهند که می تواند برای مراجعه کننده مناسب باشد و ارزان تر تمام شود.

همچنین برخی متخصصان تخفیفات ویژه ای را برای افرادی که می خواهند تزریق فیلر متعدد انجام دهند در نظر می گیرند و تا حدودی هزینه هایی همچون هزینه استفاده از سرنگ های اضافی را کاهش می دهند. تا به این ترتیب برای بیمار نیز هزینه ها به صرفه تر باشد.

هزینه تزریق فیلر به ناحیه زیر چشم

در درمان ناحیه زیر چشم توسط تزریق فیلر، پرکننده ها به صورت چندین مرتبه در طی یک جلسه به ناحیه زیر چشم فرد تزریق می شوند. که در این روش پرکننده ها سبب ضخیم تر شدن پوست ناحیه زیر چشم شده و به دنبال آن منجر به از بین رفتن تیرگی و پف زیر چشم می شوند و همچنین حجم بیشتری به این ناحیه از چشم می دهند که در نتیجه موجب می شود ظاهر فرد جوان به نظر آید.

مدت زمان تزریق فیلر به این ناحیه حدودا بین 30 تا 60 دقیقه زمان می برد. که قبل از تزریق فیلر پزشک از کرم موضعی برای بی حس کردن ناحیه مورد نظر استفاده می کند. ماندگاری تزریق فیلر در ناحیه زیر چشم نیز حدودا بین 7 تا 12 ماه است. قیمت آن بسته به نوع ژل استفاده شده و میزان مصرفی با توجه به توصیه پزشک و نتیجه ای که بیمار می خواهد مشاهده کند، متفاوت است.

 

هزینه تزریق فیلر

هزینه تزریق فیلر گونه ها

گونه یکی از مناطق صورت است که گزینه بسیار مناسبی برای پر کردن به وسیله تزریق فیلر است. این عمل به طور کلی به منظور پر کردن و تقویت بخش میانی صورت فرد انجام می شود که باعث جوانتر دیده شدن و سالم تر دیده شدن فرد می شود.

در تزریق فیلر به این ناحیه از صورت نیز ابتدا بی حسی موضعی انجام می شود تا درد در حین عمل به حداقل برسد. مدت زمان عمل نیز در حدود 60 دقیقه است. ماندگاری تزریق فیلر در گونه ها نیز حدودا 18 ماه است. در این ناحیه از صورت هم بسته به اینکه بیمار تقاضای چه میزان برجستگی در ناحیه گونه خود داشته باشد و چه میزان فیلر و از چه برندی در این ناحیه استفاده شود، قیمت ها می تواند متفاوت باشد.

هزینه تزریق فیلر در اطراف لب و دهان

تزریق فیلر می تواند به عنوان روش مناسبی برای پر کردن چین و چروک های اطراف دهان، بینی و یا چانه استفاده شود. که با تزریق فیلر و سفت و محکم شدن پوست در این نواحی چهره فرد ظاهری جوان و شاداب پیدا می کند.

ماندگاری تزریق فیلر در این نواحی بین شش ماه تا 12 ماه است که در این عمل نیز بسته به اینکه میزان عمق چین و چروک در اطراف لب و دهان چقدر است وپزشک چه میزان ماده پر کننده استفاده می کند، هزینه این عمل برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد.

Source: www.agelessandbeautiful.com, www.plasticsurgery.org

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *