هزینه درمان چین و چروک با بوتاکس

بوتاکس (سم بوتولینوم) نوعی سم است که از باکتری Clostridium botulinum حاصل می شود. بوتاکس ، یعنی سم خوش خیم ، مکانیسم عملکردی دارد که از انتشار موادی که در انتهای عصب هدایت می شوند جلوگیری می کند و هدایت بین اعصاب و اندام هدف را متوقف می کند. در نتیجه استفاده از بوتاکس ، هدایت عصبی را متوقف شدن و عملکرد اندامی که به عصب هدایت می شود را کاهش یا از بین می برد. بوتاکس ، که می تواند در محیط آزمایشگاهی تولید شود ، سالهاست که در طب پزشکی برای معالجه و بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه در  کاربردهای زیبایی بسیار محبوب شده است.

هزینه درمان چین و چروک با بوتاکساز مکانیسم عمل بوتاکس در بسیاری از کاربردهای پزشکی استفاده می شود. در زمینه جراحی و زیبایی معمولاً برای کاهش چین و چروک صورت ، خطوط و تعریق بیش از حد استفاده می شود.

با بوتاکس از چین و چروک و خطوط خلاص شوید:

بوتاکس که ساده ترین روش خلاص شدن از خطوط پیری و چین و چروک صورت است ، 15 سال است که با خیال راحت و به طور موفقیت آمیز در زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. عوامل ژنتیکی و عادات سبب می شود که چین های روی پوست که عضلات را می پوشانند مشخص تر شوند بنابراین ، خطوط پویا روی صورت ، یعنی چین و چروک ظاهر می شوند. خطوط پویا بیشتر در پیشانی ، بین ابروها ، اطراف چشم و اطراف دهان ظاهر می شود. خطوط روی پیشانی ، لب فوقانی و اطرف چشم ، ظاهری مسن تر به فرد می دهد ، در حالی که خطوط بین ابروها سبب اخمو و عصبانی به نظر رسیدن فرد می شود. با انجام بوتاکس ، انسداد هدایت عضلات عصبی ، کاهش قدرت عضلات و توانایی حرکت  و همچنین چین و چروک روی پوست که عضلات را می پوشاند کم می شود. این امر باعث بهبود چشمگیر در شکل چهره مسن ، خسته و عصبی می شود.

متخصصان می گویند که چین و چروک های پیری در نتیجه انقباض عضلات واقع در زیر پوست رخ می دهد. پس از بوتاکس، چین و چروک هایی که در نتیجه شل شدن این عضلات ایجاد شده اند کاهش می یابد یا کاملاً از بین می رود.

از بوتاکس اغلب برای چه قسمت هایی استفاده می شود؟

بهترین پاسخ ها به درمان بوتاکس ، چین و چروک خطوط پیشانی ، چروک دور چشم ، چروک روی لب و بین ابرو است. از بوتاکس همچنین می توان در درمان خطوط خنده ، چین و چروک های گردن و چانه و بالا بردن گوشه لب استفاده کرد. برنامه های کاربردی بوتاکس بعضی اوقات می توانند با پرکننده های زیبایی ترکیب شوند.

بوتاکس پیشانی:

ناحیه پیشانی یکی از مناطقی است که بیشترین چین و چروک در صورت را نشان می دهد. در اینجا ، چین و چروک های افقی با استفاده از بوتاکس پیشانی اصلاح می شوند. هنگام اعمال بوتاکس روی پیشانی ، وضعیت ابرو و پلک در نظر گرفته می شود. گاهی اوقات لیفت ابرو باید با بوتاکس ترکیب شود. بوتاکس پیشانی اغلب با بوتاکس بین ابرو انجام می شود.

بوتاکس بین ابرو:

خطوط بین ابرو خطوط تقلیدی است که فرد را بسیار عصبی و پیر نشان می دهد. این چین و چروک ها را می توان با بوتاکس بین ابرو اصلاح کرد. بعضی اوقات خطوط بین ابروها کاملاً عمیق است ، در این حالت فیلر و استفاده از بوتاکس با هم قابل انجام است.

بوتاکس اطراف چشم:

به خصوص وقتی می خندیم ، می توان چین و چروک دور چشم را با بوتاکس اطراف چشم اصلاح کرد. با استفاده از این کاربرد کیسه های زیرچشم و گودی بهبود نمی یابد.

بوتاکس لب:

این یک برنامه بوتاکس است که بر خطوط سیگار روی لب تأثیر می گذارد. بوتاکس لب باعث افزایش حجم لب نمی شود ، فقط چین و چروک را اصلاح می کند. کاربرد بوتاکس لب با سایر برنامه های بوتاکس متفاوت است.

بوتاکس چانه:

بوتاکس چانه بر روی چین و چروک های نوک چانه اعمال می شود. در عین حال با مسدود کردن ماهیچه هایی که گوشه های لب را به سمت پایین می کشند ، می توان گوشه های لب را بالا برد.

بوتاکس گردن:

دو گروه عضلات عمودی در ناحیه گردن با بوتاکس گردن قابل اصلاح است. میزان بوتاکسی که در ناحیه گردن اعمال می شود بیشتر از مناطق دیگر است. این کاربرد به کشش گردن ، از بین بردن چربی یا رفع افتادگی کمک نمی کند.

بوتاکس بینی:

زیبایی بینی بدون جراحی به معنای ، بالا بردن نوک بینی با بوتاکس است. با بوتاکس نوک بینی به خصوص نوک بینی که هنگام خندیدن پایین می افتد اصلاح می شود. علاوه بر این ، با اعمال بوتاکس در بینی می توان خطوط تقلیدی در قسمت بالای بینی را اصلاح کرد.

بوتاکس خط لبخند:

هنگام خندیدن ممکن است لثه به خصوص در بیمارانی که مشکلات فک فوقانی دارند خیلی بیشتر ظاهر شود. این مشکل را می توان با بوتاکس لثه از بین برد.

بوتاکس میگرن:

درد میگرنی ، به ویژه در قسمت قدامی سر ، توسط بوتاکس میگرنی قابل اصلاح است. با شل شدن عضلات توسط بوتاکس ، اعصاب آرام می شوند و بیمار 6 ماه دردهای میگرنی  را احساس نمی کند.

هزینه درمان چین و چروک با بوتاکسبوتاکس می تواند ابروها را تغییر دهد:

علاوه بر بیان صورت ، بوتاکس بر ابرو و نواحی اطراف آن نیز تأثیر دارد. ابروهای افتاده باعث می شود که فرد پیرتر و گاهی اوقات عصبانی تر به نظر برسد. در اینجا ، گروه های عضلانی که ابروها را به سمت پایین می کشند توسط بوتاکس مسدود شده ، لبه های ابروها کمی بالا رفته و حالت چشمگیرتری به خود می گیرند. بوتاکس لیفت ابرو جایگزینی برای جراحی نیست ، می توان با ترکیب با سایر کاربردهای بوتاکس انجام داد. روشی بسیار طبیعی برای بوتاکس لیفت ابرو است.

چرا هزینه بوتاکس متغیر است؟

هزینه بوتاکس با توجه به تعداد مناطقی که بوتاکس استفاده می شود متفاوت است. به عنوان مثال ، هزینه بوتاکس بین ابروها با هزینه بوتاکس در اطراف ناحیه چشم و بین ابرو متفاوت خواهد بود. هزینه درمان چین و چروک با بوتاکس با توجه به تعداد مناطقی که برای هر بیمار استفاده می شود محاسبه می شود. باز هم ، هزینه بوتاکس مورد استفاده در درمان تعریق با صورت متفاوت است. هزینه بوتاکس تعریق زیر بغل ممکن است با هزینه بوتاکس تعریق دست متفاوت باشد.

Source: www.miaplastestetik.com

مقالات پوست، مو و زیبایی

بوتاکسبوتاکس ارزان قیمتبوتاکس اطراف چشمبوتاکس بین ابروبوتاکس بینیبوتاکس پیشانیبوتاکس چانهبوتاکس خط لبخندبوتاکس گردنبوتاکس لببوتاکس میگرندرمان چین و چروک با بوتاکسقیمت بوتاکس ایرانیقیمت بوتاکس صورت چقدر استهزینه بوتاکس دائمیهزینه بوتاکس گونههزینه درمان چین و چروک با بوتاکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *