کاشت مو در شقیقه ها

این روش وارد فرایند منطقه ای پیوند مو می شود. برای کسانی که سؤال می کنند دقیقاً این قسمت کجاست ، اجازه دهید بگوییم  دو طرف جلوی موهای مردان ، شقیقه نامیده می شود. کاشت مو در شقیقه یکی از روش های کاشت منطقه ای است که بیشتر افراد ترجیح می دهند زیرا در بسیاری از افراد (از جمله زن و مرد) این قسمت کم مو یا بی مو است.  در برخی افراد حتی  به طور مادرزادی در شقیقه ها مو وجود ندارد.

کاشت مو در شقیقه ها

قسمت شقیقه دقیقا کدام ناحیه است؟

نامی است که به منطقه بین ناحیه فوقانی گونه و گوش داده می شود. این همان بخشی است که متوجه می شوید اکثر افراد در قسمت جلویی مو دارند.

کاشت مو در شقیقه ها چگونه عملیاتی است؟

این عملیاتی است به نام کاشت منطقه ای (جزئی). در هیچ بخشی از سر ریزش مو دیده نمی شود، این روند کاشت مو به روش Fue فقط در شقیقه ها که مو وجود ندارد انجام می شود. نسبت به سایر  روش های کاشت جلوه ای طبیعی تر می بخشد. وقتی با کیفیت انجام می شود ، احتمال تمایز نزدیک به صفر است. با توجه به کاشت مو در کل سر ، احتمال متوجه شدن کاشت واقعاً کم است. در روش Fue ، مو از گردن گرفته شده و پیوند به این ناحیه انجام می شود و فرکانس آن فراهم می شود. از آنجا که منطقه باریک است ، نیاز به پیوند کم تر است و موفقیت در این قسمت بسیار زیاد است.

آیا درست است که کاشت مو فقط در شقیقه انجام شود؟

این سوالی است که در ذهن بسیاری از افراد وجود دارد. این سوال درست است. اگر به طور کلی مشکلی در مورد موهای شما وجود ندارد و اگر مشکل فقط در این ناحیه باشد و ریزش مو وجود نداشته باشد ، روش کاشت مو که شما در این قسمت انجام می دهید صحیح است. اما اگر ریزش مو دارید و این ریزش در شقیقه مشخص تر است، کاشت فقط در این قسمت در آینده ممکن است شما را در معرض ظاهری بد قرار دهد. زیرا پس از ریزش موهای قسمت های دیگر سبب ظاهر بد می شود. این کار باید در زمان مناسب انجام شود و باید مطمئن شوید که فقط در این قسمت مشکلات مو وجود دارد. در غیر این صورت کاشت مو در ناحیه شقیقه بسیار دقیق است و نتیجه آن بسیار موفق است.

چرا موها در ناحیه شقیقه مهم هستند؟

از آنجا که موهای این منطقه بر ظاهر و بیان صورت بسیار تأثیر می گذارد ، ظاهر خالی آن بسیار منفی است. در حقیقت ، حتی اگر در یک منطقه باریک باشد و اغلب در قسمت های دیگر مو وجود   داشته باشد ، این ناحیه به طرز چشمگیری قابل توجه است و در نتیجه اثرات منفی به همراه دارد. این حتی بسیاری از افراد را حداقل پنج سال پیرتر نشان می دهد. با کاشت مو در این ناحیه حداقل 5 سال ظاهر جوانی خواهید داشت و از نظر ظاهری نیز بسیار متفاوت خواهید بود. این یکی از فرآیندهای ساده اما مؤثر است. عدم موفقیت ناچیز است چونکه ناحیه ریزش مو کوچک است.

آیا در خانم ها کاشت مو در شقیقه انجام می شود؟

این وضعیت در زنان بسیار کم تر از مردان تجربه می شود. این به دلیل پیری یا در صورت وجود الگوی ریزش موی مردانه در خانم ها دیده می شود. زنانی که در این ناحیه مشکل دارند می توانند درست مانند مردان این عمل را انجام دهند و هیچ آسیبی وجود ندارد.  بنابراین هیچ تبعیض جنسیتی وجود ندارد ، موضوع تغییرات مرتبط با جنسیت نیست.

کاشت مو در شقیقه هامرحله به مرحله فرآیند کاشت مو در شقیقه:

بگذارید قدم به قدم برای کسانی که نسبت به نحوه انجام این روند کنجکاو هستند توضیح دهیم. هنگامی که بدانید این کار چگونه انجام می شود ، در ذهن شما واضح تر خواهد بود و می دانید چه انتظاری دارید. بهترین روش تکنیک Fue است ، بنابراین جزئیات روش Fue؛

مرحله 1: ابتدا آزمایش خون انجام می دهید و بیمار رضایت نامه را پر کرده و امضا می کند.

مرحله 2: بعد از اولین مرحله ، خط مو و شقیقه دقیقا مشخص می شوند که در کجا باید کاشت شوند.

مرحله 3: تمام موها با شماره 3 تراشیده می شود. برای کاش بدون تراش ، منطقه اهدا کننده تراشیده می شود.

مرحله 4: عمل شروع شده و منطقه اهدا کننده بی حس می شود. بی حسی کامل فراهم می شود.

مرحله 5: پیوند مو (ریشه) یکی یکی از منطقه اهدا کننده برداشته می شود تا به قسمت مورد نظر کاشت شود.

مرحله 6: پس از پایان مراحل برداشت، مرحله قرار دادن پیوند مو شروع می شود. بی حسی موضعی روی شقیقه به خوبی اعمال می شود.

مرحله 7:  فرآیند باز کردن شیار برای پیوند مو انجام می شود.

مرحله 8: پیوندهای مو با دقت بسیار زیاد و با زاویه مناسب در این سوراخ ها قرار می گیرند. تکرار کنید تا تمام پیوندها تمام شوند.

مرحله 9: این عملیات به پایان رسیده است ، ناحیه ای که موها گرفته می شوند (منطقه اهدا کننده) با بانداژ بسته شده و فرایند به پایان می رسد. پس از آن ، استراحت کردن شروع می شود.

مرحله 10: بعد از یک روز ، اولین شستشو به درستی انجام می شود و به شما گفته می شود که چگونه موهای خود را بشویید.

مرحله 11: ترخیص می شوید و روند رشد مو شروع می شود.

کدام روش کاشت مو باید ترجیح داده شود؟

اگرچه امروزه روشرهای زیادی وجود دارد ، همه آن روش ها با اختلافات اندک Fue انجام می شوند. ما روش Fue را برای این روش توصیه می کنیم ، بسیاری از متخصصان نیز این روش را به شما توصیه می کنند.

Source: www.sacekiminiz.com

مقالات پوست، مو و زیبایی

آیا کاشت مو خوب استپیوند موترمیم مو جلوی سرتقویت موهای شقیقهروش کاشت موی شقیقهرویش مجدد مو در شقیقه هافواید کاشت موفواید کاشت مو شقیقه هاقبل از کاشت مو بایدکاشت شقیقه هاکاشت موکاشت مو برای پیشانی بلندکاشت مو خانم هاکاشت مو در شقیقه چگونه استکاشت مو در شقیقه هاکاشت مو شقیقه خانم ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *