جوان سازی پوست با PRP ، که به عنوان یکی از جدیدترین عملیات جوان سازی پوست شناخته می شود ، ناجی کسانی که می خواهند جوان بمانند شده است. PRP همچنین به عنوان پلاسمای غنی شده نامیده می شود. یکی از عملیات توسعه یافته در سال های اخیراً بوده است. prp یکی از روش ها برای افراد دارای مشکلات پوستی که می خواهند جوان به نظر برسند می باشد. پوست با افزایش سن ، شروع به از بین رفتن زیبایی های قبلی خود می کند. ترک خوردگی گونه ها ، زخم ها و لک ها ممکن است رخ دهد. این عوامل باعث می شوند که پیرتر از خود به نظر برسید.

 

جوان سازی پوست با PRP چگونه انجام می شود؟

جوان سازی پوست با PRP:

لخته شدن خون با روش PRP سبب بازسازی پوست می شود. به این ترتیب ، اگر زخم ناراحت کننده بر روی پوست شما وجود دارد ، احتمالاً بعد از درمان بهبود می یابد. افرادی که اطلاعات زیادی در مورد PRP ندارند ، طبیعتاً می خواهند بدانند که چیست. به نوعی ، PRP را می توان به عنوان ظهور فاکتورهای درمانی که توسط خون خود فرد به دست می آید ، نام برد. در قسمت هایی که فرد به آن احتیاج دارد ، استفاده می شود.

روند استفاده از PRP چگونه است؟

هر فردی می خواهد زیبا به نظر برسد. علاوه بر این ، بسته به افزایش سن از لحاظ روحی ممکن است احساس بدی داشته باشد. یکی از راه حل هایی که باید در این مواقع استفاده شود ، بهره گیری از فناوری در حال توسعه است. فرآیند PRP یکی از آنهاست. هدف از روش PRP ، رسیدن به بافت های هدف و انتقال سلول های لخته به داخل بافت از طریق گردش خون است. پس از جمع آوری مجدد سلول های لخته در این بافت، می توانیم بگوییم که سلول های لخته بیشتری داده می شود.

به این ترتیب، زمینه را برای انجام ترمیم بافت هدف، سریع تر از حد طبیعی آماده می کند. این فرایندی است که می تواند برای همه قسمت های مورد نیاز اعمال شود. هنگام انجام فرآیند ، تزریق پس از شناسایی قسمت های مورد نیاز انجام می شود. بعضی اوقات با تزریق انجام می شود ، بعضی اوقات فقط از طریق ماسک قابل انجام است.

PRP برای کدام قسمت ها انجام می شود؟

در واقع ، ما می توانیم تأکید کنیم که تقریباً در هر قسمتی که می توانید به آن فکر کنید ، این روند را می توان به راحتی اعمال کرد. با این وجود ، می توان قسمت هایی که کاربرد بیشتری دارد را به شرح زیر ذکر کرد.

  • صورت
  • گردن
  • پاها و دست ها
  • دکلته
  • بازو

این کار می تواند به راحتی در تمام قسمت های فوق انجام شود. اگر در این قسمت ها چین و چروک و ترک وجود داشته باشد ، ناپدید می شوند. در عین حال ، پوست دوباره زنده می شود. همچنین به بازگرداندن درخشندگی پوست شما کمک می کند. به حفظ انعطاف پذیری پوست کمک می کند. این فرایندی است که کمک زیادی به پوست می کند. بسیاری از افراد که از این امر آگاه هستند ، اکنون با استفاده از این روش ها خدمات دریافت می کنند.

سهم کاربردPRP:

هر روش سهم خاص خود را دارد. prp یکی از بزرگ ترین ناجی افراد دارای مشکلات پوستی است. با گذشت زمان ، می توانیم وارد دوره ای شویم که هم از نظر جسمی و هم روانی احساس پیری کنیم. برای بهبود پوست و داشتن ظاهری مطلوب ، نیاز به چنین روش هایی بسیار زیاد است. PRP ، که به عنوان یکی از آنها شناخته می شود ، در آغاز فرآیند ترمیم بافت نقش دارد. آسیب بافتی باعث می شود روند پیری با سرعت شروع شود. روش های PRP اکنون برای از بین بردن چنین آسیب های بافتی به کار می روند.

همراه با حفظ گردش خون، تضمین می کند که پلاکت های خون مسئول، مجدداً وارد بافت می شوند. در حالی که این فرایندها اتفاق می افتد ، یک مطالعه دقیق انجام می شود تا تعادل طبیعی پوست مختل نشود. می توان گفت که تأثیر PRP ماندگار است. همچنین چین و چروک و ترک های موجود در پوست را از بین می برد.

 

جوان سازی پوست با PRP چگونه انجام می شود؟

درمان PRP:

درمان prp یکی از راه های رفع چین و چروک، لک و ترک ها می باشد. به طور کلی، کسانی که متقاضی چنین درمانی هستند، کنجکاو هستند که آیا این کار خطرناک است. در این روش بیهوشی عمومی اعمال نمی شود. طبیعتاً از آنجا که بیهوشی عمومی وجود ندارد ، هیچ گونه خطری وجود ندارد. عوامل خطر در موارد بیهوشی بیشتر دیده می شود.

این ممکن است زنگ خطر باشد. اما ما نمی توانیم این را در مورد PRP بگوییم. از آنجایی که این یک برنامه کاملاً قابل اعتماد است ، طبیعتاً هر کس می تواند با آرامش خاطر انجام دهد.

PRP چگونه به دست می آید؟

در طی عملیات PRP روش هایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. ما به راحتی می توانیم به این سوال که چگونه PRP بدست می آید پاسخ دهیم. در طول درمان ، خون از فرد دریافت کننده PRP گرفته می شود. این خون در لوله‌های مخصوص قرار خواهند گرفت. سپس ، این لوله های ویژه در دستگاه سانتریفیوژ که قادر به چرخش با سرعت بالا است قرار می گیرند. هدف اصلی بدست آوردن پلاسمای غنی از سلول های پلاکت است. برای دستیابی به این هدف ، فرآیند چرخش در یک دوره خاصی از سرعت و زمان انجام می شود.

PRP به چه افرادی انجام می شود؟

به طور کلی ، چنین عملیاتی برای افراد با مشکلات پوستی ایده آل است. اگر مشکل پوستی ندارید پس نیازی به PRP ندارید. اما اگر به اندازه کافی از مشکلات افتادگی، ترک و چین و چروک رنج می برید ، PRP به یکی از بهترین راه حل ها برای شما خواهد بود. در صورت داشتن آکنه ، راه حل PRP خواهد بود. متأسفانه در عصر ما یکی از مشکلات شایع بسیاری از افراد را می توان آکنه نامید. علاوه بر این ، چنین عیوب پوستی باعث ایجاد اسکار دائمی می شود.

Source: www.ciltbakim.net

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *